تست همراه اول

سرویس خبر
18 تیر 1395 ساعت 10:30
54 نظر

 

اولین تصاویر از گوشی اندرویدی Nokia P1 فاش شد

بسیاری از کاربران بی‌صبرانه منتظر عرضه گوشی جدید شرکت افسانه‌ای نوکیا هستند؛ گوشی‌ای که قرار است تا پایان سال وارد بازار شود. اکنون تصاویر جدیدی از گوشی اندرویدی نوکیا به بیرون درز کرده است که آن را در رنگ آبی و صورتی نشان می‌دهد.

شرکت مایکروسافت در اردیبهشت امسال امتیاز استفاده از نام نوکیا را به شرکت‌های Foxconn و HMD واگذار کرد تا بار دیگر نام این برند افسانه‌ای به گوشی‌های تلفن همراه بازگردد. در همان زمان اعلام شد گوشی بعدی نوکیا یک گوشی اندرویدی خواهد بود که البته شرکت Foxconn وظیفه ساخت آن را بر عهده دارد و فقط نام برند نوکیا روی آن درج می‌شود.
اکنون که حدود 2 ماه از این جریان می‌گذرد رندرهایی خبری به بیرون درز کرده است که به گوشی Nokia P1 نسبت داده می‌شود: اولین گوشی جدید با نام نوکیا که قرار است در سال جاری به بازار بیاید.
به نظر می‌رسد این دستگاه را مهندسان InFocus/Sharp، که زیرمجموعه شرکت Foxconn هستند، طراحی کرده‌اند و به گوشی Sharp Aquos P1 شباهت بسیار دارد.
در حال حاضر به جز این تصویر جزئیات بیشتری از سخت‌‌افزارهای Nokia P1 و تاریخ عرضه آن در دسترس نیست، ولی قطعا طی هفته‌های آینده از گوشی جدید نوکیا بیشتر خواهیم شنید.  18 تیر 1395
54 نظر
4.35
  26 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری