تست همراه اول

سرویس خبر
13 تیر 1395 ساعت 10:59
12 نظر

 

چگونه اینستاگرام خود را موقتا غیر فعال کنیم؟

در این مطلب آموزش تصویری نحوه غیرفعال کردن موقت حساب کاربری اینستاگرام را می‌توانید مشاهده کنید.

پس از خرید شبکه اجتماعی اینستاگرام توسط کمپانی فیس‌بوک، شاهد همگام‌سازی هرچه بهتر این دو شبکه اجتماعی با یکدیگر بودیم و بسیاری از قابلیت‌هایی که پیش از این در فیس‌بوک دیده‌ بودیم کم کم به اینستاگرام هم اضافه شده‌اند و به طور خلاصه این دو شبکه اجتماعی سیاست‌های یکسانی در پیش گرفته‌اند. به طور مثال، در گذشته کاربران اینستاگرام قادر به غیرفعال کردن موقتی حساب کاربری خود نبودند و فقط می‌توانستند اکانت خود را کامل و برای همیشه حذف کنند، اما با توجه به گله و شکایات کاربران مدتی است که پاک کردن موقت حساب کاربری در این شبکه اجتماعی همانند فیس‌بوک میسر شده. به همین دلیل در این #ترفند قصد داریم آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام را برایتان شرح دهیم.

  • ابتدا به وسیله مرورگر خود وارد سایت رسمی اینستاگرام شوید: instagram.com و روی گزینه آبی رنگ Log in کلیک کنید. (فرقی نمی‌کند این کار را با موبایلتان انجام می‌دهید یا کامپیوترتان. در این آموزش از تصویر‌های نسخه دسکتاپ استفاده شده است.)

  • حساب کاربری و رمز اینستاگرام خود را وارد کنید.

  • گوشه بالا سمت راست روی آیکونی که به شکل آدم است کلیک کنید. اکنون وارد صفحه پروفایل خودتان شده‌اید. روی دکمه Edit Profile  کلیک کنید.

  • در بخش انتهایی صفحه روی گزینه آبی رنگ Temporarily disable my account کلیک کنید.

  • اینستاگرام از شما دلیل بستن اکانتتان را جویا می‌شود. برای راحت‌تر انجام دادن این کار گزینه Just need a break را انتخاب کنید و در انتها رمز خود را مجدد وارد کنید.

تبریک می‌گویم! شما موفق شدید اکانت اینستاگرام خود را موقتا غیرفعال کنید.

نکته: پس از اولین ورود مجدد شما به اینستاگرام، حساب کاربری‌تان دوباره فعال خواهد شد. 

   13 تیر 1395
12 نظر
3.46
  13 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری