تست همراه اول

سرویس خبر
12 تیر 1395 ساعت 15:30
25 نظر

 

آیا رابط کاربری HTC Sense در دسترس همه قرار می‌گیرد؟

به نظر می‌رسد اچ تی سی به دنبال عرضه نسخه‌ای از رابط کاربری سنس برای همه کاربران اندروید است تا بتوانند از ویژگی‌های این رابط کاربری اختصاصی به عنوان لانچر استفاده کنند.

اگر از کاربران گوشی‌های HTC بپرسید چرا طرفدار این برند هستند، بی شک یکی از دلایل آنها رابط کاربری Sense است. رابط کاربری HTC Sense، برخلاف اکثر رابط‌های کاربری اختصاصی اندروید، خیلی سنگین نیست و تعداد اپلیکیشن‌های پیش‌فرض کمتری روی آن نصب شده است. این دو خصوصیت در کنار نزدیکی زیاد به رابط کاربری خالص اندروید سبب شده است تا کاربران HTC عاشق Sense باشند؛ اما به نظر می‌رسد اچ‌تی‌سی قصد دارد امکان استفاده از رابط کاربری اختصاصی خود را در اختیار سایر کاربران اندرویدی نیز قرار دهد.

HTC در حال کار روی نرم‌افزاری به نام HTC Sense Home 8 Beta است که می‌توان آن را یک لانچر برای گوشی‌های اندرویدی در نظر گرفت. با نصب این لانچر همه کاربران می‌توانند از ویژگی‌های رابط کاربری Sense استفاده کنند و آن را جایگزین صفحه خانه پیش‌فرض گوشی خود نمایند.

البته هنوز مشخص نیست این لانچر چه زمانی برای استفاده نهایی آماده شود و تا چه اندازه امکانات HTC Sense را با خود به همراه داشته باشد، ولی ما بی‌صبرانه منتظریم تا بتوانیم از لانچر HTC Sense روی گوشی خود استفاده کنیم؛ شما چطور؟!  12 تیر 1395
25 نظر
5.00
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری