تست همراه اول

سرویس خبر
15 تیر 1395 ساعت 12:50
24 نظر

!No Response To Paging

چگونه آیفون خود را به بهترین روش از دسترس خارج کنیم؟

اگر به دنبال راهی ساده و بدون دردسر برای از دسترس خارج کردن آیفونتان هستید، به ادامه مطلب مراجعه کنید تا روش آن را با چند قدم کوتاه به شما آموزش دهیم.

احتمالا برای همگی ما در شرایط‌ و زمانی‌هایی خاص مانند کار، جلسات، استراحت، مطالعه در کتاب‌خانه و...  پیش آمده که خواستار عدم مزاحمت یا ارتباط با دیگران از طریق تماس تلفنی و پیامک هستیم. در مطلب #ترفند این هفته قصد داریم روش از دسترس خارج کردن خط مخابراتی آیفون را به بهترین و ساده‌ترین راه آموزش دهیم و تا دیگر روش‌های قدیمی و غیرمعقول، مانند دایورت کردن به شماره‌های خارج از دسترس که ممکن است باعث کسر هزینه از کاربر شود، استفاده نکنیم.


 

برای از دسترس خارج کردن آیفون خود مراحل زیر را طی کنید:

  • ابتدا با استفاده از سوزن، سیم‌کارت خود را از آیفونتان خارج کنید. (دقت کنید در این مرحله آیفونتان حتما باید روشن باشد و نیازی به خاموش کردن آن نیست.)

  • وارد Settings شوید.

  • گزینه اول، حالت AirPlane Mode را روشن کنید.

اکنون اگر کسی با خط موبایل شما تماس بگیرد، با پیغام هایی نظیر «در حال حاضر مشترک مورد نظر در دسترس نمی‌باشد» به جای "دستگاه مشترک مورد نظر خاموش می‌باشد" مواجه می‌شود.

توجه داشته باشید در حالت AirPlane Mode می‌توانید از دیگر راه‌های ارتباطی مانند Wi-Fi و Bluetooth استفاده کنید؛ یعنی پس از اینکه آیفونتان را با استفاده از روش بالا از دسترس خارج کردید، همچنان می‌توانید وای‌فای خود را روشن کنید و مثلا در تلگرام گشت‌وگذار کنید!

 
نظرات کاربران

در حال بارگذاری