تست همراه اول

سرویس خبر
9 تیر 1395 ساعت 12:47
23 نظر

 

تماشا کنید: چگونه آیفون 6s خود را به آیفون 7 تبدیل کنیم؟

اگر شما هم از خبرهای مربوط به آیفون 7 خسته شده‌اید، با دیدن این فیلم شاید دلتان خنک بشود، ولی همچنان آیفون 7 نخواهید داشت!

اخباری که درباره آیفون 7 به گوش می‌رسد، شما را هم کلافه کرده است؟ دیوانه‌هایی در کانال یوتیوب PeripateticPandas هم نتوانستند این فشار را تاب بیاورند و خودشان دست به کار شدند؛ تجهیزاتشان را برداشتند و شروع به سلاخی آیفونشان کردند. در این فیلم می‌بینید که چطور می‌توان آیفون 6اس را تبدیل به آیفون 7 کرد. فیلمی است خنده‌دار و البته شوکه‌کننده!

برای این کار باید اول درگاه 3.5 میلی‌متری هدفون را پر کنید و سپس چند سوراخ برای اسپیکرهای استریو پدید بیاورید. اگر تا اینجای کار برایتان ترسناک نبوده، باید یک آیفون دیگر را بردارید و دوربین‌هایش را ببُرید و به پنل پشتی آیفون جدید بچسبانید تا دوربین پشتی گوشی‌تان دوگانه شود. درنهایت با کمک اسپری آیفون خود را رنگ بزنید؛ آن هم آبیِ سیر. فقط حواستان باشد که خط آنتن را هم رنگ بزنید. و در پایان توصیه ایمنی ما این است که چند ماه دیگر دندان روی جگر بگذارید تا آیفون جدید بیاید؛ اگر نمی‌توانید، لااقل این کارها را در خانه انجام ندهید!  9 تیر 1395
23 نظر
2.71
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری