تست همراه اول

سرویس خبر
19 اردیبهشت 1397 ساعت 12:00
19 نظر

فروش اقساطی اطلس خودرو

قیمت جدید محصولات کیا اعلام شد (نیمه دوم اردیبهشت 97)

اطلس خودرو فروش محصولات کیا با مدل 2018 را آغاز کرد. جدیدترین شرایط فروش نقدی و اعتباری اطلس خودرو برای سورنتو، اسپورتیج، سراتو، کارنز، پیکانتو و اپتیما هیبریدی را در ادامه این مطلب مشاهده کنید.

قیمت جدید محصولات کیا اعلام شد - نیمه دوم اردیبهشت 97

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید.

 

بیشتر بخوانید:

معرفی کیا پیکانتو 2017

معرفی کیا اسپورتیج QL در ایران

آخرین قیمت + شرایط فروش اقساطی هیوندای

# در بخشنامه‌ فروش اطلس خودرو آمده است:

1. ​تمامی هزینه‌های شماره گذاری، پلاک و عوارض سالانه شهرداری برای کلیه خودروها برعهده شرکت است.

2. ​​هزینه بیمه شخص ثالث یک ساله برای کلیه خودروها برعهده شرکت است.

3. ​کلیه خودروها علاوه بر برخورداری از گارانتی به مدت 2 سال یا 40 هزار کیلومتر (هر کدام زودتر فرا برسد) دارای کارت پشتیبانند که خدمات این شرکت به مشتریان خود را مطابق ضوابط کارت پشتیبان تا 5 سال یا 150 هزار کیلومتر(هر کدام زودتر فرا برسد) قابل تمدید خواهد نمود.

4. ​​باتوجه به فروش خودروها بر اساس موجودی قابل تخصیص، انجام ثبت نام برای هر خودرو منوط به وجود سهمیه قابل فروش خواهد بود.

5. ​حق الزحمه عاملیت مجاز/نمایشگاه فروش توسط شرکت تامین و پرداخت می‌گردد و بنابراین دریافت هرگونه وجه اضافی تحت هرعنوان غیر مجاز و برخلاف مقررات شرکت است.

6. متقاضیان خرید خودرو مکلفند کلیه وجوهات مربوط به قیمت خودرو مورد درخواست را فقط به نام و به حساب بانکی معرفی شده از سوی شرکت اطلس خودرو (سهامی خاص) واریز نمایند و در صورت عدم رعایت مورد فوق، شرکت اطلس خودرو هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال متقاضی نخواهد داشت.

7. ​​پرداخت مالیات برارزش افزوده به عهده خریدار است و بیش از تحویل خودرو نقدا دریافت خواهد شد.​​

8. در شرایط خرید اقساطی، پرداخت هزینه بیمه بدنه یک ساله به عهده خریدار است که بیش از تحویل خودرو، نقدا دریافت خواهد شد.  19 اردیبهشت 1397
19 نظر
3.83
  46 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری