تست همراه اول

سرویس خبر
19 اردیبهشت 1397 ساعت 12:00
19 نظر

فروش اقساطی اطلس خودرو

قیمت جدید محصولات کیا اعلام شد (نیمه دوم اردیبهشت 97)

اطلس خودرو فروش محصولات کیا با مدل 2018 را آغاز کرد. جدیدترین شرایط فروش نقدی و اعتباری اطلس خودرو برای سورنتو، اسپورتیج، سراتو، کارنز، پیکانتو و اپتیما هیبریدی را در ادامه این مطلب مشاهده کنید.

قیمت جدید محصولات کیا اعلام شد - نیمه دوم اردیبهشت 97

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید.

 

بیشتر بخوانید:

معرفی کیا پیکانتو 2017

معرفی کیا اسپورتیج QL در ایران

آخرین قیمت + شرایط فروش اقساطی هیوندای

# در بخشنامه‌ فروش اطلس خودرو آمده است:

1. ​تمامی هزینه‌های شماره گذاری، پلاک و عوارض سالانه شهرداری برای کلیه خودروها برعهده شرکت است.

2. ​​هزینه بیمه شخص ثالث یک ساله برای کلیه خودروها برعهده شرکت است.

3. ​کلیه خودروها علاوه بر برخورداری از گارانتی به مدت 2 سال یا 40 هزار کیلومتر (هر کدام زودتر فرا برسد) دارای کارت پشتیبانند که خدمات این شرکت به مشتریان خود را مطابق ضوابط کارت پشتیبان تا 5 سال یا 150 هزار کیلومتر(هر کدام زودتر فرا برسد) قابل تمدید خواهد نمود.

4. ​​باتوجه به فروش خودروها بر اساس موجودی قابل تخصیص، انجام ثبت نام برای هر خودرو منوط به وجود سهمیه قابل فروش خواهد بود.

5. ​حق الزحمه عاملیت مجاز/نمایشگاه فروش توسط شرکت تامین و پرداخت می‌گردد و بنابراین دریافت هرگونه وجه اضافی تحت هرعنوان غیر مجاز و برخلاف مقررات شرکت است.

6. متقاضیان خرید خودرو مکلفند کلیه وجوهات مربوط به قیمت خودرو مورد درخواست را فقط به نام و به حساب بانکی معرفی شده از سوی شرکت اطلس خودرو (سهامی خاص) واریز نمایند و در صورت عدم رعایت مورد فوق، شرکت اطلس خودرو هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال متقاضی نخواهد داشت.

7. ​​پرداخت مالیات برارزش افزوده به عهده خریدار است و بیش از تحویل خودرو نقدا دریافت خواهد شد.​​

8. در شرایط خرید اقساطی، پرداخت هزینه بیمه بدنه یک ساله به عهده خریدار است که بیش از تحویل خودرو، نقدا دریافت خواهد شد.نظرات کاربران

در حال بارگذاری