تست همراه اول

سرویس خبر
7 تیر 1395 ساعت 15:00
11 نظر

 

عکس فاش‌شده از آیفون 7، بدون جک 3.5 میلی‌متری

شایعات زیادی در مورد حذف جک 3.5 میلی‌متری هدفون در iPhone 7 شنیده می‌شود و حالا عکس جدید فاش‌شده این شایعه را به حقیقت نزدیک‌تر می‌کند.

تاکنون دیگر همه شایعه مربوط به حذف شدن جک 3.5 میلی‌متری آیفون 7 را شنیده‌اند. گفته می‌شود اپل برای داشتن فضای بیشتر (فضایی که احتمالا برای افزایش ظرفیت باتری یا افزایش پرفورمنس گوشی مفید واقع می‌شود) قصد دارد جک 3.5 میلی‌متری را از آیفون‌های جدید حذف کند.

با وجود دیدن عکس‌ها، دیاگرام‌ها و رندرهای زیاد از آیفون 7، هنوز هم با قطعیت نمی‌توانیم بگوییم که جک 3.5 میلی‌متری آن حذف شده یا خیر. اکنون عکس جدیدی از این گوشی به دست آمده که حذف جک 3.5 میلی‌متری آیفون 7 را تایید می‌کند. در این عکس از جک 3.5 میلی‌متری در کنار پورت لایتنینگ گوشی در پایین دستگاه هیچ خبری نیست. معمولا جک 3.5 میلی‌متری آیفون در همین قسمت قرار می‌گیرد. حالا به جای جک، یک اسپیکر دیگر دیده می‌شود؛ همان چیزی که پیش‌تر نیز شایعاتی در موردش شنیده بودیم.

همان طور که در عکس می‌بینید، خبری از خط آنتن در پشت گوشی نیست و آن نیز (مطابق آنچه قبلا شنیده بودیم) به بالای گوشی منتقل شده است.

براساس شایعات اخیر، احتمالا کاربران اپل از این پس باید به هدفونی با پورت لایتنینگ در آیفون 7 عادت کنند. شما چطور فکر می‌کنید؟ آیا این شایعات رنگ حقیقت به خود خواهد دید؟  7 تیر 1395
11 نظر
3.88
  16 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری