تست همراه اول

سرویس خبر
5 تیر 1395 ساعت 15:56
43 نظر

 

بسته اینترنت نامحدود جدید همراه اول با دوبرابر زمان بیشتر

اینترنت نامحدود شبانه همراه اول، که تاکنون در بازه زمانی ۵ ساعته ارائه می‌شد، حالا در بازه زمانی ۱۰ ساعته نیز در دسترس مشترکین قرار گرفته است.

همراه اول برای مدتی در طرح «ورود به محدوده نامحدود» بسته‌های نامحدود مکالمه، پیامک و اینترنت همراه را ارائه کرد. این طرح همچنان ادامه دارد، اما در حال حاضر فقط بسته‌های پیامک و اینترنت نامحدود در آن ارائه می‌شود و عرضه بسته‌های مکالمه نامحدود آن از نیمه دی ماه سال گذشته متوقف شده است.

بسته اینترنت نامحدود شبانه همراه اول در این طرح در بازه زمانی ۲ تا ۷ صبح ارائه شده و با کد دستوری *1000*2# فعال می‌شود. همراه اول پنجشنبه هفته گذشته، سوم تیر ماه، طی پیامکی اعلام کرد که بسته اینترنت نامحدود شبانه جدیدی را با همان کد دستوری برای مشترکین خود فعال می‌کند که مدت زمان آن از ۵ ساعت به ۱۰ ساعت افزایش یافته است. بسته جدید از ساعت ۱ بامداد تا ۱۱ صبح ارائه می‌شود و هزینه فعال‌سازی آن ۳ هزار تومان است.

بسته‌های اینترنت نامحدود همراه اول برای همه مشترکین این اپراتور اعم از اعتباری و دائمی قابل استفاده است. این بسته‌ها در هر شبانه‌روز فقط یک بار فعال می‌شود و، برخلاف بسته‌های روزانه، هفتگی و ماهانه، به‌صورت خودکار تمدید نخواهد شد. همچنین مشترکین می‌توانند بسته‌های اینترنت نامحدود را همزمان با سایر بسته‌های اینترنت فعال و استفاده نمایند.  5 تیر 1395
43 نظر
3.61
  31 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری