تست همراه اول

سرویس خبر
31 خرداد 1395 ساعت 17:42
10 نظر

 

دوربین دوگانه iPhone 7 Plus دوباره تایید شد

امسال شایعاتی که در مورد آیفون 7 وجود دارد با شک و تردید زیادی روبه‌روست. در میان خبرهایی که در رد یا تایید دوربین دوگانه آیفون 7 پلاس منتشر می‎شود، تصویری فاش شده است که حضور این ویژگی را دوباره تایید می‌کند.

باور کنید خود ما هم از انتشار پیاپی خبر رد و تایید دوربین دوگانه iPhone 7 Plus خسته شده‎ایم! اما آنقدر این موضوع جذاب است و اهمیت دارد که نمی‌شود درباره‌اش صحبت نکرد.

در شایعات چند روز پیش این طور عنوان شده بود که، به علت مشکلات فنی، دوربین دوگانه را در آیفون 7 پلاس نخواهیم دید. این خبر در حالی منتشر شد که تصاویر فاش‌شده از قاب آیفون، دوربین دوگانه آن را تایید می‌کرد.

ساعتی پیش تصویر جدیدی به بیرون درز کرد که دوباره همه چیز را تغییر داد. در تصویر زیر بدنه iPhone 7 Plus را می‌بینید که با یک لایه محافظ پوشانده شده و بسیار شبیه چیزی است که قبلا لو رفته بود.

گفته می‌شود نمونه نهایی آیفون 7 پلاس مجهز به اسمارت کانکتور خواهد بود و ممکن است از باتری 3500 میلی‌آمپرساعتی با پشتیبانی شارژ وایرلس استفاده کند. همچنین گمانه‌‌زنی‌هایی در مورد دو سیم‌کارته شدن آیفون بعدی اپل وجود دارد که باور کردن آن کمی سخت است.

با اینکه سه ماه دیگر تا رونمایی رسمی از آیفون‌های بعدی اپل زمان باقی مانده است، امیدواریم هرچه زودتر تکلیف این شایعات مشخص شود تا هم ما و هم شما از سردرگمی نجات پیدا کنیم.  31 خرداد 1395
10 نظر
5.00
  7 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری