سرویس خبر
5 بهمن 1395 ساعت 18:39
37 نظر

TONDAR 90 PLUS

تندر پلاس (قیمت و مشخصات)

صبح امروز در غرفه ایران خودرو در نمایشگاه خودرو اصفهان از فیس لیفت تندر 90 پلاس رونمایی شد ولی می‌دانید تندر 90 جدید چه تفاوتی با مدل‌ سابقش دارد؟

آقای پیمان کارگر، مدیرعامل رنوپارس، خبر آمدن فیس لیفت تندر 90 ایران خودرو را تا پایان سال جاری تائید کرد. به موازات تولید این رنو در ایران خودرو، قرار است رنو ساندرو استپ وی نیز در پارس خودرو تولید شود.

آقای کارگرهمچنین تاکید کرد که عرضه سه محصول دیگر شامل رنو داستر جدید، رنو سیمبل جدید و رنو کوئید نیز از اولویت های مهم رنو در بازار ایران است. در صورت قطعی شدن این سه خودرو می توان انتظار صادرات دو محصول رنو سیمبل جدید و رنو کوئید را هم داشت. مدیرعامل رنوپارس، که مهمان جمع قطعه سازان داخلی بود، با اشاره به روند سریع افزایش تولید محصولات موجود در سایت های ایران خودرو و پارس خودرو گفت:

در صورت ورود قطعه سازان ایرانی به زنجیره تامین جهانی رنو – نیسان، تعهد به تحویل به موقع قطعات برای تولید خودرو جزء اولین الزامات قطعه سازان خواهد بود.

رنو لوگان، که در کشور ما با نام تندر 90 مطرح است، یک خودرو خانوادگی و جمع­ و جور است که رنو و زیرمجموعه رومانیایی آن، داچیا، مشترکا تولیدش می‌کنند. درواقع این خودرو با نام‌های مختلفی در سراسر جهان شناخته می‌شود، مانند داچیا لوگان، نیسان آپریو، ماهیندرا وریتو، نیسان NP200 و لادا لارگوس.

رنو لوگان از زمان معرفی‌اش در سال ۲۰۰۴، دو نسل مختلف را پشت‌سر گذاشته است و نسل دوم آن، که از سال ۲۰۱۲ ارائه شده، در حال حاضر بر پلت­فرم M0 داچیا و در خطوط تولید کشورهایی همچون رومانی، ترکیه، روسیه و برزیل مستقر است در حالیکه تولید نسل اول آن هنوز هم در کشورهای روسیه، ایران و آفریقای جنوبی ادامه دارد.

فیس‌لیفت تندر 90 مدلی است که در سال ۲۰۰۹ میلادی و با هدف بهبود ظاهر ارزان‌قیمت آن عرضه شد. طراحی جدید آن شباهت‌های زیادی به ساندرو هاچ‌بک دارد ولی درعین حال در چراغ‌های جلو، سپرها و جلوپنجره متفاوت است. در زیر پوسته جدید فیس‌لیفت تندر90 شرایط مکانیکی تغییر نکرده است و همان پیشرانه K4M در قلب این فرانسوی پیر می‌تپد!

بیشتر بخوانید:

معرفی دنا پلاس

آخرین قیمت محصولات ایران خودرو

جدیدترین شرایط فروش اقساطی ایران خودرو

به‌روزرسانی - 5 بهمن 95: صبح امروز در سیزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان، فیس‌لیفتن تندر90 رونمایی شد تا با افزایش چندمیلیون تومانی نسبت به تندرهای معمولی بزودی وارد بازار کشورمان شود.

فیس‌لیفت تندر همچون فیس‌لیفت دنا، که با نام دنا پلاس راهی بازار می‌شود، پسوند پلاس دارد و قرار است با نام تندر 90 پلاس بدست مشتریان ایران خودرو برسد. تندر پلاس در ویژگی‌های زیر با تندرهای معمولی متفاوت است:

  • هندزفری
  • تغییر درب صندوق
  • سپر جدید و همرنگ بدنه
  • دکمه‌های چندکاره روی فرمان
  • فرمان جدید با قابلیت تنظیم ارتفاع
  • آینه‌های جانبی جدید و همرنگ بدنه
  • جلوپنجره و چراغ‌های جدید جلو و عقب
  • تریم جدید درب‌ها، تغییر کنسول، تریم مشکی کابین
  • سه پشت‌سری در ردیف عقب، روکش جدید صندلی‌ها

به‌روزرسانی - 25 بهمن 95: طبق گزارش فارس، تولید تندر90 با اتاق فعلی (مدل‌های معمولی، پارس تندر، تندر اتومات) تا 4 سال آینده متوقف می‌شود. در صورت تولید کوئید در ایران، رنو درصدد است تا مدل‌های ساندرو و سیمبل را جایگزین تندر90 فعلی کند که یعنی رنو از پلتفرم تندر همچنان برای ساخت مدل‌های دیگرش استفاده می‌کند.

به‌روزرسانی - 20 فروردین 96: صبح امروز، ایران خودرو قیمت قطعی تندر پلاس اتومات را 48 میلیون و 131 هزار تومان اعلام کرد.

بیشتر بخوانید:

شرایط فروش تندر پلاس

معرفی رنو کوئید در ایران

معرفی رنو ساندرو استپ‌وی در ایران

در کانال‌های اینستاگرام و تلگرام ما، خبرهایی هست که شما از آن بی‌خبرید!  5 بهمن 1395
184900 بازدید
37 نظر
3.81
  42 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری