تست همراه اول

سرویس خبر
29 خرداد 1395 ساعت 11:12
6 نظر

نگاهی به 3 ماه آینده کاربران iOS

مقایسه سرعت iOS 10 Beta 1 و iOS 9.3.2

اپل هفته گذشته آ‌ی او‌ اس 10 را معرفی کرد. در این پست می‌توانید به مشاهده سرعت خوب و بهبود چشمگیر نسخه جدید این سیستم عامل بنشینید.

هفته گذشته روز دوشنبه ۲۴ خرداد کنفرانس WWDC 2016 اپل طبق روال چندین ساله این شرکت برگزار شد. در این کنفرانس تمام تمرکز روی آپدیت نسخه‌ جدید سیستم‌عامل‌های iOS ،macOS ،watchOS و tvOS بود که انصافا اپل امسال با ریزه‌کاری‌ها و امکانات‌های متنوع و بازنگری جزییات سیستم‌عامل‌ها به خصوص iOS توانست کاربران و توسعه‌دهندگان را خوشحال کند.


 

پس از اتمام کنفرانس WWDC 2016 دقایقی بعد شاهد انتشار اولین نسخه آزمایشی iOS 10 فقط مخصوص توسعه‌دهندگان بودیم. اپل قول داده تا ماه آینده نسخه آزمایشی عمومی (Public Beta) این سیستم‌عامل را در اختیار کاربران عادی نیز قرار دهد. اما اگر برای مشاهده عملکرد این نسخه در مقابل iOS 9.3.2 عجله دارید، در ویدئوی زیر می‌توانید بهبود‌های iOS 10 را ببینید. ناگفته نماند iOS 10 هنوز در مراحل ابتدایی خود به سر می‌برد و اگر مانند سال‌های گذشته باشد، تا رسیدن به نسخه نهایی احتمالا باید شاهد انتشار ۵ الی ۷ نسخه آزمایشی دیگر باشیم.


 

در این مقایسه از دو آیفون ۶اس با حافظه داخلی، فضای آزاد و چند برنامه نصب شده یکسان استفاده شده تا جای هیچ‌ گونه شکی باقی نماند.

 

 

نظر شما چیست؟ آیا ممکن است در زمان عرضه آیفون 7 به  همراه آی او اس 10 تغییراتی در نسخه نهایی ایجاد و موجب کندی این نسخه روی دیوایس های قدیمی تر شود؟  29 خرداد 1395
6 نظر
3.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری