تست همراه اول

سرویس خبر
24 خرداد 1395 ساعت 15:18
10 نظر

 

ویژگی های تلگرام، یکی پس از دیگری در واتس اپ!

واتساپ برای اینکه از سایر اپلیکیشن‌های پیام‌رسان عقب نماند، ویژگی‌های جدیدی به پیام‌رسان خود اضافه کرده است؛ ویژگی‌هایی که پیش‌تر در اپلیکیشن تلگرام دیده‌ایم.

نسخه بتای واتس‌اپ ویژگی‌های کاربردی متفاوتی اضافه کرده است؛ ویژگی‌هایی که برخی از آنها ما را به یاد اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام می‌اندازد. پیش‌تر گفتیم که واتس‌اپ قصد دارد پشتیبانی از فایل‌های GIF در مکالمات پیام‌رسان خود را فعال کند. این اپلیکیشن اکنون در نسخه بتای خود امکان پاسخ به پیام‌ها در کنار نقل قول آن پیام را فراهم کرده است.

در نسخه بتای واتس‌اپ اگر به پیامی پاسخ دهیم، هم پیام و هم نام فرستنده با رنگی متمایز به چشم می‌خورد و اگر کاربر پیام نقل قول شده را لمس کند، به همان قسمت از مکالمه هدایت می‌شود. وقتی که پیام نقل قول شده در بردارنده عکس باشد، می‌توانیم عکس کوچک‌شده را نیز در نقل قول ببینیم.

اضافه شدن این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد مکالمات متنی را راحت‌تر انجام دهند و متن‌ها برایشان قابل فهم‌تر باشد. این ویژگی اکنون در نسخه 2.16.118 بتا اپلیکیشن واتس‌اپ فعال است. برای تست این ویژگی دو راه دارید: می‌توانید در فروشگاه گوگل پلی بتا تستر شوید و نسخه آزمایشی واتس‌اپ را نصب کنید یا اینکه فایل APK نسخه بتا را روی گوشی خود نصب کنید.

همان طور که می‌دانید، این ویژگی‌ها برای کاربران کشورمان که اغلب از تلگرام استفاده می‌کنند جدید نیست. برتری واتس‌اپ به تلگرام را می‌توان در تماس صوتی و سرعت انتقال پیام‌ها دانست. حالا به نظر شما آیا واتس‌اپ با این تغییرات می‌تواند جای تلگرام را در کشورمان بگیرد؟

 

     24 خرداد 1395
10 نظر
4.92
  13 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری