تست همراه اول

سرویس خبر
5 تیر 1395 ساعت 13:47
68 نظر

 

دور حذفی مسابقه پیش‌بینی یورو 2016 جی‌اس‌ام با ضریب امتیازی چند برابر!

این روزها تب فوتبال حسابی داغ شده. از امشب دور حذفی مسابقات یورو ۲۰۱۶ شروع می‌شود و حالا شما این فرصت را در جی‌اس‌ام دارید که این مسابقات را پیش‌بینی کنید و جوایز آن را درو کنید! این نکته را فراموش نکنید که در این دور ضرایب هر مرحله از ۲ تا ۶ برابر خواهد بود. هر گوشی‌ای که دوست دارید، هر کنسول بازی‌ای که دوست دارید و یک دستگاه هاوربرد از جمله جوایزی است که انتظار شما را می‌کشد.

برای شرکت در مسابقه کافی است که از کاربران جی‌اس‌ام باشید و اگر هم نیستید، می‌توانید به راحتی در سایت جی‌اس‌ام ثبت نام کنید و با ورود به صفحه اختصاصی پیش‌بینی یورو ۲۰۱۶ به آدرس Euro2016.GSM.ir پیش‌بینی خود را ثبت کنید. شما تا ۳۰ دقیقه قبل از هر بازی فرصت دارید تا نتیجه آن بازی را پیش‌بینی کنید.

 

 

قوانین و نحوه امتیازدهی در این مسابقه پیش‌بینی به شرح زیر است:

نحوه امتیازدهی:

نتیجه کاملا صحیح (تعداد گل‌ها): ۶ امتیاز

تفاضل گل صحیح: ۳ امتیاز

برنده صحیح: ۱ امتیاز

ضریب امتیازات:

مرحله گروهی: ضریب ۱

مرحله ۱/۸: ضریب ۲ (برای مثال در صورتی که نتیجه یک بازی را دقیق پیش بینی کنید ۱۲ امتیاز از یک بازی دریافت خواهید کرد)

مرحله ۱/۴: ضریب ۴

مرحله نیمه‌نهایی: ضریب ۶

مرحله فینال: ضریب ۱۰

- با توجه به ضرایب امتیازات شما این شانس را دارید که از همین امروز وارد مسابقه شده و به سرعت به رتبه‌های بالای این مسابقه دست پیدا کنید.

- پیش بینی مرحله حذفی برای مدت ۱۲۰ دقیقه است. 

جوایز:

- نفر اول مسابقه می‌تواند هر گوشی‌ای که دوست دارد به عنوان جایزه از سایت جی‌اس‌ام انتخاب کند.

- نفر دوم مسابقه می‌تواند هر کنسول بازی‌ای که دوست دارد به عنوان جایزه انتخاب کند. (Xbox One یا PlayStation 4)

- نفر سوم یک دستگاه هاوربرد دریافت خواهد کرد.

شما می‌توانید پیش‌بینی‌های خود را با دوستانتان در تلگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و آن‌ها را نیز به این رقابت هیجان‌انگیز دعوت کنید. توجه داشته باشید که امتیاز منفی در این مسابقه وجود ندارد. به عنوان مثال اگر پیش‌بینی شما در هر سه مورد تعداد گل‌ها، تفاضل گل و برنده اشتباه باشد تاثیری در امتیاز کلی شما ندارد. بنابراین بهتر است که حتی‌الامکان همه بازی‌ها را پیش‌بینی و شانس خود را امتحان کنید. 

ضمنا در سایت پیش‌بینی مسابقات یورو ۲۰۱۶ جی‌اس‌ام روز و زمان دقیق برگزاری مسابقه و نتایج مسابقات یورو ۲۰۱۶ را به صورت زنده مشاهده خواهید کرد. شما می‌توانید مستقیما از آدرس Euro2016.GSM.ir وارد صفحه مسابقات یورو ۲۰۱۶ شوید. 

**پیش‌بینی‌هایی که در بخش نظرات این مطلب ثبت می‌شود به هیچ‌وجه در مسابقه شرکت داده نخواهد شد. دقت کنید باید حتما پیش‌بینی خود را در صفحه اختصاصی که آدرس آن در بالا ذکر شد ثبت نمایید**  5 تیر 1395
68 نظر
4.53
  19 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری