تست همراه اول

سرویس خبر
19 خرداد 1395 ساعت 14:54
9 نظر

 

نام‌گذاری Galaxy Note بعدی: 6 یا 7؟

شایعات جدید این فرضیه را تقویت کرده‌اند که سامسونگ گلکسی نوت 6 را تولید نمی‌کند و مستقیما سراغ نوت 7 می‌رود.

کسی نمی‌تواند منکر اهمیت نام‌گذاری گوشی همراه در فروشش بشود، و تفاوت بین مدلی که فراموش می‌شود و مدلی که پرفروش می‌شود شاید همان هویتی باشد که یکی‌شان با نامش پیدا می‌کند و دیگری نه. سامسونگ هم مثل من و شما این‌ها را می‌داند و خبرها حاکی از آن است که درس‌های خوبی از این نظر گرفته است. به همین دلیل تصمیم دارد فبلت بعدی‌اش را با نام «گلکسی نوت 7» عرضه کند تا با نام «گلکسی اس 7» هم‌خوانی داشته باشد. البته سامسونگ هنوز تایید نکرده که گلکسی نوت 6 را نخواهیم دید، اما شایعات زیادی در این باره منتشر شده که تازه‌ترین آن‌ها از یک شبکه اجتماعی چینی است.

 

 

بله، این تصویر به هیچ وجه «رسمی» به نظر نمی‌آید، اما به هر حال به شایعات دامن می‌زند. می‌توان فرض کرد که سامسونگ خسته شده از این‌که هر سال گلکسی نوت یک شماره عقب‌تر از گلکسی اس باشد، چون باعث ایجاد این تصور می‌شود که گلکسی نوت تکنولوژی قدیمی‌تری از گلکسی اس دارد.

سال گذشته سامسونگ گلکسی نوت را اواسط ماه اوت رونمایی کرد. به نظر می‌رسد امسال مراسم IFA کمی زودتر، اوایل ماه اوت، برگزار شود. اگر این‌طور باشد، باید منتظر باشیم همین روزها خبرهای بیشتری درباره گلکسی نوت 2016 سامسونگ منتشر شود.
نظرات کاربران

در حال بارگذاری