تست همراه اول

سرویس خبر
18 خرداد 1395 ساعت 17:00
55 نظر

 

با قوی‌ترین گوشی‌های حال حاضر بازار آشنا شوید

Antutu، که یکی از معروف‌ترین اپلیکیشن‌های بنچمارک گوشی‌های هوشمند است، فهرستی از 10 گوشی قدرتمند حال حاضر بازار منتشر کرده است که دیدن آن برای کاربرانی که به قدرت و سرعت گوشی خود اهمیت می‌دهند شاید جالب باشد.

برای آنها که قدرت پردازنده و عملکرد گوشی اهمیت بسیاری دارد، Antutu نامی آشناست. Antutu یک اپلیکیشن بنچمارک است که با انجام دادن تست‌های مختلف، گوشی‌ها را از نظر عملکرد رده‌بندی می‌کند و به آنها امتیاز می‌دهد.

با پایان ماه مه، Antutu فهرستی از قوی‌ترین گوشی‌های حال حاضر بازار تهیه کرده که از چند جهت قابل توجه است. سه گوشی اول این فهرست همگی از پردازنده اسنپ‌دراگون 820 استفاده می‌کنند و 6 گیگابایت حافظه رم دارند که این امر توانسته آنها را از سایر پرچمداران پیش بیندازد. مورد دیگر برتری بلامنازع شرکت‌های چینی است که 4 گوشی از 5 محصول برتر فهرست ساخت آنهاست.

 

 

گوشی Vivo Xplay 5 Elite با کسب امتیاز 138706 عنوان قوی‌ترین گوشی حال حاضر بازار را از سوی Antutu کسب کرده است و پس از آن گوشی‌های LeEco MAX 2 و Lenovo Zuk Z2 Pro دوم و سوم هستند. Xiaomi Mi 5، که از اسنپ‌دراگون 820 و 4 گیگابایت رم استفاده می‌کند، چهارم شده و Galaxy S7 edge سامسونگ در مقام پنجم ایستاده است.

اگرچه خیلی از کاربران عقیده دارند نتایج بنچمارک‌ها را نمی‌شود مبنای واقعی عملکرد گوشی‌ها در نظر گرفت، با این حال حضور پرتعداد چینی‌ها در فهرست Antutu نشان می‌دهد این شرکت‌ها تا چه اندازه به قدرت محصولات خود اهمیت می‌دهند.
شما تا چه اندازه به نتایج بنچمارک گوشی‌ها اهمیت می‌دهید و در انتخاب گوشی جدید به آن تکیه می‌کنید؟  18 خرداد 1395
55 نظر
2.83
  29 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری