تست همراه اول

سرویس خبر
18 خرداد 1395 ساعت 12:50
7 نظر

 

نخستین مرکز تخصصی خدمات پس از فروش هوآوی در ایران افتتاح شد

شرکت هواوی در راستای عمل به تعهدات خود در زمینه راه اندازی مراکز مستقیم خدمات برای محصولات گوشی هوشمند و تبلت در کشور، نخستین مرکز تخصصی خدمات پس از فروش خود را در تهران افتتاح کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت هواوی در ایران، خدمات پس از فروش محصولات هواوی از طریق مراکز سرویس این کمپانی با همکاری شرکت حامی خدمات رایانه و همراه پارت به صورت یکپارچه به مصرف کنندگان ایرانی در کشور ارایه خواهد شد.

علاوه بر افتتاح این شعبه مشتریان محصولات هواوی از این پس از شیوه نوین ارایه خدمات از درب منزل یا محل کار خود نیز بهرمند خواهند شد، لازم به توضیح است این نوع خدمات در حال حاضر تنها در تهران و برای مدل های P9  و Mate 8 قابل ارایه است و در آینده نزدیک برای سایر مدل ها و سایر مناطق کشور نیز در دسترس خواهد بود.


 

 کالاهای هواوی با 18 ماه خدمات پس از فروش و دو هفته گارانتی تعویض به بازار عرضه می شوند. از سوی دیگر آن دسته از گوشی های هواوی که دارای باتری های جداشونده هستند دارای 6 ماه گارانتی تعویض باتری هستند.

هواوی اعلام کرده است حداکثر زمان برگشت کالا به مشتری در مراکز "هواوی سرویس" در ایران فقط 3 روز تعیین شده است. همچنین در صورتی که کالای کاربر با شرایط تعویض مواجه شود، بعد از تایید گزارش فنی مربوط به کالای معیوب، تا 48 ساعت دستگاه جدید جایگزین به درب منزل یا محل کار مشتری ارسال خواهد شد .

گفتنی است هواوی سرویس قصد دارد تا پایان سال جاری میلادی اقدام به افتتاح حداقل 16 مرکز خدمات دیگر نماید.


 

مرکز تماس اختصاصی مشتریان هواوی به شماره 02142000 به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان در خصوص تنوع خدمات ، جشنواره های فروش ، اصالت گارانتی، آدرس مراکز خدمات ، سوالات فنی و یا دریافت هرگونه انتقادت و پیشنهادی می باشد.  18 خرداد 1395
7 نظر
3.30
  10 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری