تست همراه اول

سرویس خبر
16 خرداد 1395 ساعت 14:48
16 نظر

 

آیا فبلت بعدی سامسونگ Galaxy Note 7 نام می‌گیرد؟

درحالی که همه منتظریم تا سامسونگ در اواخر تابستان از گلکسی نوت 6 رونمایی کند، شایعات جدید این طور عنوان کرده‌اند که نسل بعدی گلکسی نوت، به جای نوت 6، گلکسی نوت 7 نام خواهد گرفت.

انتظار بر این است که سامسونگ در اواخر تابستان یا اوایل پاییز، زودتر از آیفون 7، از گلکسی نوت بعدی خود رونمایی کند. در ماه‌های گذشته شایعات زیادی در مورد Galaxy Note 6 شنیدیم؛ دستگاهی که نمایشگر 5.8 اینچی دارد، ضدآب است و از 6 گیگابایت حافظه رم بهره می‌برد.

شایعات جدید حاکی از این است که سامسونگ برای هماهنگی بیشتر میان دستگاه‌های خود نام نسل بعدی گلکسی نوت را نه Galaxy Note 6، بلکه Galaxy Note 7 می‌گذارد تا با Galaxy S7 و Galaxy S7 edge هماهنگ‌تر شود.

 

 

همچنین با توجه به نقشه صنعتی فاش‌شده از این دستگاه، این طور به نظر می‌رسد که Galaxy Note 7 نمایشگر دو طرف خمیده دارد و ابعاد آن نسبت به Galaxy Note 5 افزایش یافته است. علاوه بر این باید قلم S Pen جدیدتر و رابط USB-C را به ویژگی‌های جدیدش اضافه کرد. در فیلم زیر می‌توانید به رندر ساخته‌شده براساس شایعات جدید نگاهی بیندازید.

به نظر شما تصمیم سامسونگ برای کنار گذاشتن نام Galaxy Note 6 و استفاده از Galaxy Note 7 درست است؟ فکر می‌کنید استفاده از نمایشگر دو طرف خمیده با استقبال کاربران مواجه شود یا نمایشگر تخت انتخاب مناسب‌تری برای سری نوت است؟  16 خرداد 1395
16 نظر
3.67
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری