تست همراه اول

سرویس خبر
14 خرداد 1395 ساعت 14:50
6 نظر

 

انتشار نسخه جدیدی از iOS 9.3.2 برای رفع مشکل Error 56

برخی کاربران آیپد پرو 9.7 هنگام به‌روزرسانی دستگاه خود به آی او اس 9.3.2 با پیغام خطای عجیبی مواجه شدند، طوری که دستگاه آنها از کار افتاد و مجبور شدند برای رفع مشکل به نزدیک‌ترین مرکز خدمات اپل مراجعه کنند. حالا اپل از رفع این مشکل به‌صورت سراسری خبر داده و نسخه جدیدی از آپدیت 9.3.2 را برای این کاربران عرضه کرده است.

اگر به یاد داشته باشید، آپدیت آی‌او‌اس ۹.۳.۲ برای کاربران آیپد پرو ۹.۷ دردسرساز شد و برخی از آنان را مجبور کرد تا برای حل مشکل دستگاه خود به اپل استور مراجعه کنند. پس از رسانه‌ای شدن ماجرا، اپل واکنش نشان داد و انتشار آی‌او‌اس ۹.۳.۲ را برای کاربران آیپد پرو ۹.۷ متوقف ساخت.

 

 

حال اپل بعد از گذشت چندین روز یک بیلد جدید از آی‌او‌اس ۹.۳.۲ مختص کاربران آیپد پرو ۹.۷ منتشر کرده است. این دسته از کاربران هم‌اکنون می‌توانند در قسمت به‌روزرسانی خودکار در تنظیمات آی‌او‌اس این نسخه را دریافت کنند. شماره ساخت این نسخه 13F72 است و فقط دارندگان آیپد پرو ۹.۷ قادر به دریافت آن هستند.

اگر شما هم قصد به‌روزرسانی آیپد پرو ۹.۷ خود را دارید و تمایلی به دریافت آی‌او‌اس ۹.۳.۲ به‌صورت خودکار ندارید، می‌توانید با کمک لینک‌های زیر نسخه کامل iOS 9.3.2 را دریافت کنید و از طریق آیتونز این به‌روزرسانی را انجام دهید.

اگر موفق به نصب این آپدیت شده‌اید، در قسمت نظرات ما را از وضعیت سلامت دستگاه خود مطلع کنید.  14 خرداد 1395
6 نظر
5.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری