تست همراه اول

سرویس خبر
5 خرداد 1395 ساعت 14:18
2 نظر

از شاسی بلندهای جدید چینی تا لوکس فرانسوی در ایران

کالایاب خودرو 37 منتشر شد

به فکر خرید شاسی بلندهای کوچک چینی نظیر لیفان X50 و چانگان CS35 هستید؟ در انتظار ورود مدل های جدید نشسته اید؟ اطلاعات خودروهای جدید بازار نظیر DS5، لیفان 820 و یا رنو ساندرو را می خواهید؟ یا این که در بازار دست دوم به دنبال خودرو مطلوبتان هستید؟ کالایاب خودرو 37 پاسخی است به این سوالات.

در ویژه‌نامه پایانی سال قبل به بررسی بیش از یکصد خودروی احتمالی امسال پرداختیم و علاوه­ بر شانس‌ورود، ارزش‌انتظار هر یک از آن‌ها را نیز مشخص کردیم. در این شماره نیز ضمن مرور فهرست‌وار آن‌ها، حدود بیست خودروی احتمالی جدید را معرفی و مورد ارزیابی قرار داده‌ایم، از جمله نسل جدید مرسدس ­بنز Eکلاس، لکسس RX، تویوتا پریوس، هیوندای النترا و نسخه هیبریدی میتسوبیشی اوتلندر.

 

 

نتیجه نظرسنجی شماره قبل نشان داد که اکثر مخاطبان مجله تمایل دارند کالایاب به بررسی فنی خودروهای بازه قیمتی 50 تا 100 میلیون تومان بپردازد. لذا مقایسه این شماره، سه خودروی هم‌کلاس در این رده قیمتی، یعنی ام­ وی­­ امX33New ، چانگان CS35 و لیفان X50 را مورد بررسی قرارداده است. ضمن این­که تجربه رانندگی با DS5 2015 را نیز در این شماره خواهید خواند. طبق معمول خودروهای نو و دست‌دوم بازار را در بخش‌های جداگانه می‌توانید با امکان مقایسه خودروهای هم‌کلاس مورد مطالعه قرار دهید تا بتوانید با توجه به نیاز و بودجه‌تان خودروی مورد نظر را انتخاب کنید. همچنین جدول قیمت همه خودروهای نو و دست‌دوم را نیز می‌توانید به‌صورت یک‌جا در انتهای مجله ببینید.

 

روش های تهیه کالایاب خودرو 37:

  • کیوسک‌های روزنامه فروشی سراسر کشور
  • ارسال کلمه  Khodro 37به شماره پیامک 10000360
  • تماس با شماره تلفن 25742 (شنبه تا چهارشنبه در ساعات 10 صبح تا 18 بعدازظهر)

 

با کالایاب خودرو در «کانال کالایاب خودرو تلگرام» و «اینستاگرام کالایاب خودرو» همراه شوید  5 خرداد 1395
2 نظر
4.00
  4 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری