تست همراه اول

سرویس خبر
29 اردیبهشت 1395 ساعت 13:48
8 نظر

 

خداحافظ Moto X، سلام Moto Z ماژولار

لنوو قصد دارد نام Moto X را از نام پرچمداران جدید خود بردارد و آنها را با نام Moto Z روانه بازار کند. گفته می‌شود در کنار این گوشی‌های جدید، چند ماژول قابل تعویض نیز عرضه خواهد شد.

در خبرهای داشتیم که لنوو (بخوانید موتورولا) در حال کار روی دو پرچمدار جدید از سری Moto X است. گزارش‌های جدید عرضه این دو گوشی را تایید کرده است با این تفاوت که حرف Z جایگزین X در نام آنها خواهد شد.

گفته می‌شود لنوو، به عنوان مالک موتورولا، تصمیم گرفته تا پس از سه سال برند Moto X را بازنشست کند و از این پس پرچمدارانش را با نام Moto Z به بازار بفرست. Moto Z Style که با اسم رمز  Vector Thin شناخته می‌شود، قدرتمندتر از برادر خود خواهد بود و Moto Z Play با اسم Vortex از نظر سخت‌افزاری گوشی ضعیف‌تری است.

 

 

گفته می‌شود که همچون G5 ال‌جی، لنوو ماژول‌هایی مثل پروژکتور، اسپیکر استریو و دوربین‌ قوی‌تر با زوم اپتیکال در کنار گوشی‌های Moto Z قرار خواهد داد تا کاربر بر حسب نیاز خود آنها را به گوشی وصل کند.

انتظار داریم لنوو در کنفرانس Lenovo Tech World، که ماه آینده میلادی در شهر سانفرانسیسکو برگزار می‌شود، از Moto Z Play و Moto Z Style رونمایی کند.  29 اردیبهشت 1395
8 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری