سرویس خبر
27 اردیبهشت 1395 ساعت 10:57
4 نظر

Telegram Messenger

تلگرام به ویژگی‌های جدید آپدیت شد

تلگرام به تازگی آپدیت جدیدی منتشر کرده که در آن شاهد تغییرات کاربردی و مفیدی بودیم و در ادامه به آن می‌پردازیم.

شب گذشته تلگرام نسخه ۳.۹ برنامه‌اش را منتشر کرد. یکی از قابلیت‌های کاربردی و جالب که به این نسخه اضافه شده امکان ویرایش یا همان Edit پیغام‌های از پیش ارسال شده است. این قابلیت ‌را پیش از این در ویرایش پست‌ها در کانال های تلگرام دیده بودیم که با استقبال و رضایتمندی فراوان کاربران مواجه شد. نکته قابل ذکر در مورد این به‌روزسانی این است که کاربر می‌تواند پست‌ها و پیغام‌های ارسال‌شده خود را حداکثر تا ۲ روز پس از ارسالشان ویرایش کند و پس از ویرایش پیام، تگی با عنوان Edited کنار پیغام نمایش داده می‌شود؛ مشابه آنچه پیش از این در کامنت‌های فیس‌بوک دیده بودیم.

 

 

قابلیت جدید Scroll to buttom به نسخه iOS افزوده شده و از این پس وقتی در میانه گفتگو با شخص یا در گروهی هستید و از صفحه گفتگو خارج و مجدد واردش می‌شوید، به همان جایی بازمی‌گردید که در حال مشاهده بودید و دیگر به جدید‌ترین پیغام‌ها اسکرول نمی‌شوید.

 


 

 

با آپدیت به این نسخه می‌توان در گروه‌ها افراد مختلف را منشن کرد، حتی اگر آنها Username تلگرام تعریف نکرده باشند. همچنین با قابلیت جدید People List جستجوی سریع‌تر در لیست دوستان امکان‌پذیر می‌شود.

 

 

ویژگی‌‌های کاربردی دیگری مانند اضافه شدن مجموع ربات‌های inline مانند Pic@ به بخش ارسال فایل‌ها (Attachments)، نمایش ایموجی مربوط به استیکر در بخش نوتفیکیشن‌ها و... به این نسخه افزوده شده‌اند که زمان استفاده از تلگرام بیشتر با آنها آشنا می‌شوید.

 

 

فراموش نکنید کانال تلگرام جی‌اس‌ام را با آی‌دی GSMWebSite@ دنبال کنید.

   27 اردیبهشت 1395
4 نظر
4.81
  21 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری