تست همراه اول

سرویس خبر
25 اردیبهشت 1395 ساعت 18:57
10 نظر

 

Xperia C و Xperia M فدای سری X می‌شوند

شرکت سونی قصد دارد برای تمرکز بیشتر روی خانواده اکسپریا ایکس، که جانشین سری Z این شرکت شد، تولید گوشی‌های سری اکسپریا سی و اکسپریا ام خود را نیز متوقف سازد.

در سال‌های گذشته سیاست سونی در قابل گوشی‌های هوشمند تغییرات زیادی به خود دیده است. تولید مدل‌های متنوع در رده میانی و پایینی بازار و همچنین معرفی سالانه دو گوشی پرچمدار از سری Z، با اینکه دست کاربر را در انتخاب باز می‌گذاشت، سبب می‌شد ژاپنی‌ها تمرکز درستی بر همه محصولات خود نداشته باشند. سونی حدود 2 سال پیش روند معرفی دو پرچمدار در سال را متوقف کرد، اما عرضه گوشی‌های Z این شرکت در همه کشورها یک‌دست نبود. سرانجام در نمایشگاه MWC 2016 شاهد کنار گذاشتن Xperia Z و معرفی نسل جدید Xperia X بودیم تا فصل جدیدی برای گوشی‌های هوشمند این شرکت رقم بزند.

 

 

Xperia XA ،Xperia X و Xperia X Performance سه گوشی جدید شرکت سونی هستند که امید بسیاری به آنها بسته شده است. در اطلاعات تازه منتشرشده این طور آمده است که سونی می‌خواهد تا سال 2018 فقط بر سری اکسپریا ایکس تمرکز کند و حتی سرویس‌های ابری و اینترنت اشیای خود را به نام این برند عرضه کند. در همین راستا تولید سری گوشی‌های Xperia C و Xperia M این شرکت، همچون Xperia Z، متوقف خواهد شد.
حال باید دید که با تعطیلی محصولات پایین‌رده سونی، شاهد عرضه مدل‌های بیشتری از خانواده Xperia X خواهیم بود یا این شرکت سیاست دیگری برای فروش بیشتر محصولات خود در بازار اتخاذ می‌کند.نظرات کاربران

در حال بارگذاری