تست همراه اول

سرویس خبر
20 اردیبهشت 1395 ساعت 17:25
3 نظر

 

شرکت خودروسازی Land Rover گوشی می‌سازد!

اگر تاکنون عادت داشته‌اید برندهایی مثل سونی، سامسونگ یا ال‌جی را روی گوشی‌های هوشمند موجود در بازار ببینید، به نظر می‌رسد که باید تا چند وقت دیگر به دیدن گوشی‌هایی با برند لندرور نیز عادت کنید، چون این شرکت در نظر دارد به زودی اولین گوشی هوشمند خود را روانه بازار کند.

وقتی شرکتی مثل پپسی اقدام به ساخت گوشی‌های هوشمند کرده باشد، چرا شرکت‌های خودروسازی این کار را نکنند؟! شایعه شده شرکت خودروسازی Land Rover، که به ماشین‌های شاسی‌بلند و قدرتمندش شهرت دارد، قرار است یک گوشی هوشمند اندرویدی را تحت برند خود وارد بازار کند.

 

 

در این خبر آمده است که شرکت انگلیسی Bullitt کار ساخت گوشی را انجام می‌دهد و لندرور تنها نام خود را بر آن خواهد گذاشت. از آنجا که Bullitt پیش‌تر سابقه همکاری با شرکت‌هایی مثل کاترپیلار را داشته و لندرور نیز به داشتن ماشین‌های قدرتمند معروف است، می‌توان پیش‌بینی کرد که گوشی لندرور از دسته گوشی‌های مقاوم و سخت‌جان بازار باشد.

در حال حاضر اطلاعاتی در مورد مشخصات سخت‌افزاری این گوشی در دست نیست، اما گفته می‌شود که لندرور از گوشی هوشمند خود در سال 2017 رونمایی می‌کند.  20 اردیبهشت 1395
6081 بازدید
3 نظر
3.43
  7 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری