تست همراه اول

سرویس خبر
18 اردیبهشت 1395 ساعت 12:25
9 نظر

 

دولت امریکا امنیت پرچمداران ال جی را تایید کرد

با استفاده هرچه بیشتر سازمان‌های تجاری و نظامی از گوشی‌های هوشمند، شرکت‌های تولیدکننده به دنبال آن هستند تا با امن‌تر کردن محصولاتشان مشتریان بیشتری برای خود دست و پا کنند. دو گوشی جدید LG به نام‌های V10 و G5 به تازگی توانسته‌اند تاییدیه‌های لازم دولت آمریکا را برای استفاده سازمان‌های این کشور کسب نمایند.

ال‌جی در بیانیه‌ای اعلام کرد گوشی‌های G5 و V10 این شرکت توانسته‌اند از دولت امریکا تاییدیه‌های لازم برای استفاده در شرکت‌های تجاری و سازمان‌های نظامی را، که توجه ویژه‌ای به بحث امنیت دارند، کسب کنند. دریافت این تاییدیه، که برای 25 کشور پیشرفته دیگر مثل آلمان، کانادا، ژاپن، کره جنوبی، انگلیس و... قابل قبول است، LG G5 و LG V10 را به امن‌ترین گوشی‌های حال حاضر بازار تبدیل می‌کند.

 

 

این دو پرچمدار از ویژگی‌ای به نام LG GATE استفاده می‌کنند که دسترسی به اطلاعات سازمانی را از طریق اپلیکیشن، شبکه و پلتفرم‌های پیشرفته بدون نگرانی ممکن می‌سازد. همچنین گوشی‌های ال‌جی می‌توانند اپلیکیشن‌های کاری را از اپ‌های شخصی جدا کنند تا احتمال به خطر افتادن اطلاعات حساس از طریق کد‌های مخرب به حداقل برسد.

دریافت این تاییدیه از سوی ال‌جی، ضمن اینکه می‌تواند آن را به انتخاب خوبی برای سازمان‌های تجاری و نظامی تبدیل کند، تبلیغ بسیار خوبی برای محصولات این شرکت محسوب می‌شود.  18 اردیبهشت 1395
9 نظر
3.57
  21 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری