جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
11 اردیبهشت 1395 ساعت 11:06
13 نظر

 

عرضه گلکسی های جدید سامسونگ با بسته بندی متفاوت در ایران

پس از معرفی و عرضه جهانی نسل جدید گوشی‌های سامسونگ، Galaxy S7 و Galaxy S7 edge، شرکت سامسونگ و شرکت اپراتور ایرانسل به‌عنوان شرکای تجاری و عرضه‌کننده گوشی‌های هوشمند و خدمات ویژه برای تلفن‌های همراه به‌همراه شرکت هماهنگ‌، این‌بار در قالب یک بسته‌بندی هیجان‌انگیز برای عموم کاربران اقدام به همکاری و عرضه محصول نموده‌اند.

بسته ویژه دو محصول جدید Galaxy S7 و Galaxy S7 edge شامل گوشی با گارانتی هماهنگ، یک بسته اینترنت همراه ایرانسل و یک عدد هدفون Level U به‌عنوان هدیه است. شرکت سامسونگ جهت رفاه حال خریداران این محصول اقدام به ارائه بسته پشتیبانی‌ ویژه (VIP) کرده است؛ سرویسی که به‌کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون هیچ نگرانی‌ای از گوشی هوشمندشان به‌راحتی‌ استفاده کنند. به این منظور کاربر می‌تواند در صورت شکسته‌شدن صفحه نمایشگر تلفن همراه، فقط با پرداختن هزینه ناچیزی، صفحه نمایش خود را تعویض کند. درحالی که این سرویس مشروط به فعال‌سازی گوشی تا بهار سال جاری است، در زمینه این بسته‌های پیشگام، این سرویس تا پایان سال ۹۵ ادامه دارد.

 

 

علاوه بر این پشتیبانی‌ ویژه، سرویس اکسپرسی هم تعریف شده است که شامل دریافت گوشی معیوب از محل مشتری، تعمیر دستگاه و تحویل سریع آن به مبدا اولیه است.  کلیه خریداران مدل‌های Galaxy S7 و Galaxy S7 edge که در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان سکونت دارند مشمول این سرویس اکسپرس می‌شوند.

خریداران محترم می‌توانند برای آگاهی‌ از اطلاعات بیشتر به سایت های irancell.ir و yello.ir مراجعه کنند یا با تماس با شماره ۶۰۰ از خطوط ایرانسل و ٠٩۳۶۶٠٠٠٠٠٠ از سایر خطوط نسبت به خرید آن اقدام کنند.  11 اردیبهشت 1395
13 نظر
4.09
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری