تست همراه اول

سرویس خبر
23 فروردین 1395 ساعت 16:55
4 نظر

 

آیفون 7 باز هم باریک‌تر می‌شود

اپل به باریک‌‌تر کردن بدنه دستگاه‌های خود علاقه بسیار دارد و سعی می‌کند که هر سال این مسیر را ادامه دهد. در حال حاضر گوشی‌های هوشمند آیفون جزو باریک‌ترین دستگاه‌های بازار به حساب می‌آیند و اپل می‌خواهد iPhone 7 را از محصولات قبلی هم باریک‌تر کند.

آیفون 6 اپل جزو باریک‌ترین محصولات این شرکت و حتی بازار محسوب می‌شود که ضخامتی برابر با 6.9 میلی‌متر دارد، اما پس از عرضه آیفون 6اس و استفاده از فناوری 3D Touch در نمایشگر این دستگاه، دیدیم که ضخامت بدنه آخرین آیفون اپل با 0.2 میلی‌متر افزایش به 7.1 رسید.
شایعات جدید این طور عنوان می‌کنند که آیفون بعدی اپل باز هم باریک‌تر از گذشته می‌شود و ضخامتی بین 6 تا 6.5 میلی‌متر خواهد داشت. احتمالا تصمیمی که اپل برای حذف پورت 3.5 میلی‌متری هدفون از گوشی هوشمند خود گرفته است این امکان را فراهم آورده تا بتواند بدنه آیفون 7 را باریک‌تر از قبل کند.

 

 

خیلی از کاربران همچنان امیدوارند که به جای کم شدن ضخامت بدنه، ظرفیت باتری آیفون افزایش یابد. تصاویر فاش شده از باتری آیفون 7 این گونه نشان می‌دهد که ظرفیت باتری آیفون جدید حدود 6.5 درصد نسبت به قبل بیشتر شده و از  1715 mAh به 1826 mAh رسیده است. اگرچه افزایش 111 میلی‌‌آمپرساعتی ظرفیت باتری جهش بزرگی محسوب نمی‌شود، اگر اپل بتواند همزمان با کاهش ضخامت، مصرف گوشی را نیز پایین بیاورد، می‌توان امیدوار بود که در آیفون 7 طول عمر بیشتری را شاهد باشیم.  23 فروردین 1395
4 نظر
3.86
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری