تست همراه اول

سرویس خبر
22 فروردین 1395 ساعت 13:31
7 نظر

 

تعمیر LG G5 به آسانی انجام می‌شود

اکثر گوشی‌های ال جی، به دلیل قابل تعویض بودن باتری و باز شدن قاب پشت بدنه، نسبت به سایر گوشی‌ها راحت‌تر تعمیر می‌شوند. جی 5 نیز از این قاعده مستثنی نیست و توانسته امتیاز 8 از 10 را از وب سایت iFixit کسب کند.

برخلاف اکثر گوشی‌های جدید مثل Galaxy S7 و Nexus 6P، که به دلیل داشتن بدنه یکپارچه و باتری غیرقابل تعویض، درجه سختی بالایی در باز کردن و تعمیر شدن دارند، G5 همچنان مانیفست پرچمداران قبلی ال‌جی را از نظر تعمیرپذیر بودن رعایت کرده است.

بی‌شک ماژولار بودن LG G5 مهم‌ترین ویژگی این گوشی جدید است که توانسته نظر بسیاری از کاربران و کارشناسان را به خود جلب کند. با استفاده از این قابلیت به راحتی می‌توان باتری دستگاه را از زیر آن خارج کرد و ماژول‌هایی مثل Cam Plus به آن اضافه نمود. این راحتی در باز و بسته و جدا کردن قطعات به داخل دستگاه نیز بسط داده شده است.

طبق بررسی‌ای که وب سایت iFixit روی پرچمدار جدید ال‌جی انجام داده، مشخص شده که این دستگاه به راحتی قابل تعمیر است. G5 توانسته از iFixit امتیاز 8 از 10 را کسب کند که هم‌تراز با امتیاز G4 است.
اگرچه در سال‌های اخیر با افزایش کیفیت تولید، درصد خرابی محصولات کم شده است، به هر حال همیشه احتمال خراب شدن هر دستگاهی وجود دارد. درنتیجه اگر گوشی شما را نشود به راحتی تعمیر کرد، ممکن است درنهایت مجبور شوید قید آن را بزنید و گوشی جدیدی تهیه کنید.  22 فروردین 1395
7 نظر
4.43
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری