تست همراه اول

سرویس خبر
19 فروردین 1395 ساعت 12:46
7 نظر

 

کاربران ویندوز 10 موبایل می‌توانند به ویندوز 8.1 بازگردند

مایکروسافت تایید کرده است که دستگاه‌های ویندوزی‌ای که به ویندوز 10 موبایل ارتقا یافته‌اند می‌توانند به نسخه پایدار قبلی ویندوز، ویندوز 8.1 موبایل، بازگردند.

 

مایکروسافت از چند هفته پیش انتشار به‌روزرسانی ویندوز 10 را برای گوشی‌های ویندوزی قدیمی شروع کرده است، اما هم مایکروسافت و هم کاربران می‌دانند که این به‌روزرسانی به قدرتمندی و ثبات نسخه‌های پیشین ویندوز نیست و باید منتظر آپدیت‌هایی برای رفع برخی مشکلات این نسخه ماند. برخی کاربران گزارش داده‌اند که پیاپی با خطاهایی روبرو می‌شوند و برخی دیگر تغییرات جدید را دوست نداشته‌اند. همچنین برخی در اپلیکیشن‌های دوربین لومیا، به‌خصوص در لومیا 830 و 930، به مشکلاتی برخورده‌اند. به نظر می‌رسد مایکروسافت از این ایرادات باخبر است و برای رضایت کاربران تصمیم جدیدی اتخاذ کرده.

مایکروسافت، برخلاف اپل، به کاربرانش اجازه می‌دهد که اگر دستگاه خود را به ویندوز 10 موبایل ارتقا دادند و به هر علتی پشیمان شدند، از جمله مشکلاتی که ممکن است با آن روبرو شوند یا صرفا اینکه علاقه‌ای به طراحی جدید ویندوز نداشتند، بتوانند دستگاه خود را به ویندوز 8.1  داون‌گرید کنند.

این اقدام مایکروسافت منطقی به نظر می‌رسد. ویندوز 10 با ویندوز 8.1 تفاوت‌های بسیاری دارد و طبیعی است که برخی کاربران طراحی آن را نپسندند و همچنان دوست داشته باشند با ویندوز قدیمی‌تر خود کار کنند. این رویه کاملا متفاوت با چیزی است که مایکروسافت قبلا در پیش گرفته بود و می‌تواند خبری خوب برای افرادی باشد که پس از به‌روزرسانی به ویندوز 10 موبایل پشیمان شده‌اند و قصد بازگشت به ویندوز 8.1 دارند.

آیا شما دستگاهتان را به ویندوز 10 موبایل ارتقا داده‌اید؟ از عملکرد آن راضی هستید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.  19 فروردین 1395
3357 بازدید
7 نظر
4.00
  4 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری