تست همراه اول

سرویس خبر
17 فروردین 1395 ساعت 13:14
11 نظر

 

ال جی پلاستیکی بودن بدنه G5 را رد کرد

کمپانی LG بالاخره با انتشار بیانیه ای شایعه پلاستیکی بودن بدنه جی 5 را رد کرد.

برخلاف گزارشات اشتباهی که در فضای آنلاین مبنی بر پلاستیکی بودن بدنه ال‌جی G5 منتشر شده، ال‌جی به صراحت بیان می‌کند که بدنه یکپارچه در G5 از نوعی آلیاژ خاص آلومینیوم به نام LM201 تولید شده که حق امتیاز آن در فوریه ۲۰۱۶ ثبت شده است.

کدLM201 با مشارکت ال‌جی و موسسه فناوری صنعت کره برای استفاده در خودروهای ورزشی پیشرفته و محصولات الکترونیکی مصرفی‌ای تولید شده که در آنها دوام، استحکام و سبکی لازم است.

کد LM201، به عنوان فلز ریخته‌گری، مناسب‌ترین ماده برای همخوانی داشتن با انحنای G5 تعیین شده است. وقتی ریخته‌گری به اتمام رسید، عایق شکاف آنتن به طور مستقیم درون قاب آلومینیوم به کار می‌رود که در ادامه پوششی ابتدایی اعمال می‌شود که عایق‌کاری بیشتری ارائه می‌کند و سطح را برای فرایند مایکرودایز بهبود می‌بخشد. در این فرایند رنگدانه‌هایی حاوی اجزای فلزی ریز مستقیما در پوشش ابتدایی و لایه آغازین به کار می‌رود تا یکنواخت و بادوام باشد. با اینکه هر دو فلز آلومینیوم آنودایزشده و مایکرودایزشده در صورت اعمال فشار زیاد خراش برمی‌دارند، در مورد G5 لایه آغازین خاکستری که زیر لایه رنگدانه قرار دارد ممکن است در صورت خراش افتادن رنگ با پلاستیک اشتباه گرفته شود.

ما می‌خواهیم بار دیگر به مشتریان خود اطمینان دهیم که بدنه بکپارچه در ال‌جی G5 آلیاژ پیشرفته آلومینیوم است، نه پلاستیک.

   17 فروردین 1395
3933 بازدید
11 نظر
3.62
  8 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری