تست همراه اول

سرویس خبر
18 فروردین 1395 ساعت 12:23
10 نظر

 

انفجار گوشی LG یک کارمند بانک را خانه‌نشین کرد!

بارها شنیده‌ایم که گوشی تلفن همراه برخی کاربران خود به خود منفجر شده و آتش گرفته است. اگرچه تعداد این حوادث در طول سال بسیار کم است، برای هر کسی این خطر وجود دارد که دستگاهی که همیشه و همه جا با خودش به همراه دارد او را دچار حادثه کند و بسوزاند. در تازه‌ترین نوع از این حوادث، گوشی ال جی یک کارمند امریکایی او را راهی بیمارستان کرده است.

خیلی از ما گوشی تلفن همراه خود را یا در دست می‌گیریم یا در جیب شلوار می‌گذاریم؛ درنتیجه اگر خدایی نکرده این دستگاه منفجر شود و آتش بگیرد، عواقب ناگواری برای صاحب آن خواهد داشت. مثلا فردی را تصور کنید که در حال عبور از خیابان است و ناگهان تلفن همراهش آتش می‌گیرد؛ اتفاقی که نه تنها موجب سوختگی می‌شود، بلکه ممکن است باعث شود فرد با خودروهای عبوری تصادف کند.


 

داستان‌هایی با این موضوع را بارها شنیده‌ایم و تقریبا چنین اتفاقاتی برای اکثر برندهای بزرگ موبایل رخ داده است. این بار حادثه منفجر شدن گوشی برای شخصی به نام محمد ستار در امریکا اتفاق افتاده و آتش گرفتن گوشی LG Optimus F6، او را راهی بیمارستان کرده است.
گوشی ال‌جی این کارمند بانک زمانی که در جیب او قرار داشت منفجر شد و شدت آن به حدی بود که دست و پای محمد ستار را دچار سوختگی درجه 2 و 3 کرد. حالا او مجبور است تا زمان بهبودی یک ماه در خانه بماند و از طریق وکلا به دنبال شکایت از شرکت ال‌جی باشد.
هنوز مشخص نیست که محمد ستار بابت این حادثه چقدر طلب خسارت کند. در عین حال شرکت ال‌جی نیز تاکنون پاسخی به این ادعا نداده است.  18 فروردین 1395
10 نظر
4.71
  7 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری