تست همراه اول

سرویس خبر
16 فروردین 1395 ساعت 12:10
2 نظر

 

ویدیوی مسابقه سرعت خودروی تسلا و هواپیمای بویینگ ۷۳۷

این روزها در دنیای تکنولوژی، بیش از هر خودروی دیگری نام تسلا را می‌شنویم. خودرویی برقی که در روزهای گذشته نسخه سوم آن نیز معرفی و پیش فروش شد. تسلا را می‌توان موفق‌ترین و پیشرفته‌ترین خودروی برقی حال حاضر دنیا دانست. حالا نوبت به مقایسه ویدیویی سرعت و شتاب تسلا با بویینگ ۷۳۷ رسیده است، با ما همراه باشید.

در زیر ویدیوی تست شتاب و سرعت تسلا S مدل P90D در مقایسه با هواپیمای بویینگ ۷۳۷ از خطوط هوایی Qantas مشاهده می‌کنید. این تست در فرودگاه ملبورن استرالیا انجام شده است. به نظر شما بویینگ برنده این رقابت است یا تسلا؟ در زیر ویدیوی این تست را مشاهده کنید.

همانطور که مشاهده کردید شتاب تسلا S به شکل واضحی از بویینگ ۷۳۷ بیشتر است. موفقیت تسلا از آن جا ناشی می‌شود که شتاب ۰ تا ۱۰۰ این خودروی برقی تنها ۳ ثانیه است. در ابتدای این رقابت ابتدا تسلا پیش افتاد اما بعد از آن هواپیما موفق شد سرعت بالاتری بگیرد. در نهایت تسلا باز هم از هواپیما پیشی گرفت اما در انتها هواپیما تیک آف کرد. 


 

بویینگ ۷۳۷ قابلیت این را دارد که تا سرعت ۱۳۶۷ کیلومتر بر ساعت پرواز کند. این در حالیست که برای تیک آف این هوایپما نیاز به سرعتی در حدود ۲۴۱ کیلومتر بر ساعت است. اما شتاب ۰ تا ۱۰۰ سه ثانیه ای تسلا باعث شد که این خودرو پیروز این رقابت باشد. این ویدیو اما با همکاری ایرلاین Qantas و تسلا موتورز تهیه شده که دوست دارند علاقه این دو کمپانی به پایداری و سرعت را نمایش دهند.

به نظر شما آینده خودروهای برقی به چه صورت خواهد بود؟ آیا شما هم از علاقه‌مندان به خودروی تسلا هستید؟  16 فروردین 1395
2 نظر
5.00
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری