سرویس خبر
8 فروردین 1395 ساعت 18:50
61 نظر

 

فاش شدن تصویر HTC 10 چند روز مانده به کنفرانس

هرچه به کنفرانس اچ تی سی نزدیک‌تر می‌شویم، تصاویر و اطلاعات بهتر و مطمئن‌تری از پرچمدار جدید این شرکت تایوانی به دست می‌آوریم. در جدیدترین آنها تصاویری از قسمت پشت دستگاه فاش شده که نشان می‌دهد این گوشی هوشمند تا چه اندازه زیباست.

در اواخر فروردین ماه، HTC مراسم رونمایی از جدیدترین پرچمدار خود را برگزار خواهد کرد. در هفته‌های گذشته رندرها و تصاویر مختلفی از HTC 10 را شاهد بودیم که نشان می‌داد این گوشی هوشمند می‌تواند یکی از زیباترین محصولات سال لقب گیرد.
این‌بار تصاویر واقعی تازه فاش شده از HTC 10، بدنه فلزی پشت دستگاه را از نمایی نزدیک به ما نشان می‌دهد که تاییدی دوباره بر شایعات قبلی است. در این تصاویر، جدیدترین محصول HTC در دو رنگ سیاه و نقره‌ای دیده می‌شود که مثل همیشه اندکی انحنا در پشت خود دارد، اما تراش جدید دور آن درخشندگی و زیبایی بیشتری به دستگاه بخشیده است.
لنز دوربین همچنان در وسط قرار گرفته است و چراغ فلاش دوگانه و فوکوس لیزری در کنار آن دیده می‌شود. بالای دستگاه جک 3.5 میلی‌متری هدفون و در بخش زیرین نیز پورت USB Type-C و اسپیکر مونو نمایان است.
پیش‌تر تصاویر منتشرشده از جلو دستگاه، اسکنر اثر انگشت و دکمه‌های لمسی خازنی دو طرف آن را به ما نشان داده بود و اکنون با دیدن قسمت‌های دیگر بدنه، از آنچه قرار است در کنفرانس 28 فروردین HTC رونمایی شود تصویری کلی در ذهن داریم.  8 فروردین 1395
61 نظر
3.86
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری