تست همراه اول

سرویس خبر
6 فروردین 1395 ساعت 20:40
63 نظر

 

آغاز انتشار اندروید 6 برای Galaxy S5

گلکسی اس 5 سامسونگ اکنون عمری بیش از 2 سال دارد اما به کاربران قول داده شده است که این پرچمدار بازنشسته، آخرین نسخه اندروید رو دریافت کند. کاربران کره‌ای اس 5 اولین نفراتی هستند که این آپدیت را دریافت کرده‌اند و تا چند هفته دیگر نوبت به سایر کشورها خواهد رسید.

باتوجه به سابقه بد سامسونگ در به‌روزرسانی نرم‌افزاری گوشی‌هایش، خیلی‌ها انتظار نداشتند که مدل‌های سال 2014 این شرکت، کاندید دریافت اندروید مارشمالو شوند، اما در اسنادی که ظرف چند ماه گذشته منتشر شد مشخص گردید که Galaxy Note 4 ،Galaxy Note Edge و حتی Galaxy S5 نیز قرار است به آخرین نسخه اندروید آپدیت شوند.

 

 

از کره جنوبی خبر می‌رسد که کاربران Galaxy S5 اپراتور مخابراتی LG Uplus به تازگی آپدیت اندروید 6.0.1 را روی دستگاه‌های خود دریافت کرده‌اند. این آپدیت که با خود ویژگی‌هایی همچون مصرف بهینه باتری، مدیریت دسترسی در اپلیکیشن‌ها و بهبودهای نرم‌افزاری را به همراه دارد می‌تواند جان تازه‌ای به Galaxy S5 قدیمی ببخشد.
هنوز مشخص نیست چه زمانی اندروید 6 مارشمالو برای نسخه جهانی این گوشی هوشمند منتشر خواهد شد اما از آنجا که این اتفاق هم اکنون در کره رخ داده است، می‌توانیم امیدوار باشیم که کم کم کاربران سایر کشورها به نوبت این به‌روزرسانی را دریافت کنند.  6 فروردین 1395
63 نظر
4.46
  13 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری