تست همراه اول

سرویس خبر
5 فروردین 1395 ساعت 18:51
88 نظر

 

خرید ریالی جم در Clash of Clans ممکن شد

کاربران ایرانی کلش آو کلنز که این بازی را روی پلتفرم اندروید بازی می‌کنند از این پس می‌توانند به‌صورت رسمی و با ریال اقدام به خرید الماس در این بازی کنند

فروشگاه نرم‌افزاری کافه بازار اعلام کرد که طی یک قرارداد رسمی با شرکت فنلاندی Supercell، امکان خرید ریالی جم را در بازی کلش آو کلنز برای کاربران ایرانی فراهم کرده است.

بدین‌ترتیب کاربرانی که آخرین آپدیت این بازی را از کافه بازار روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنند این امکان را دارند که با ریال اقدام به خرید جم داخل بازی کنند. اما اگر آخرین آپدیت را از طریق گوگل پلی استور دریافت کرده‌اید، برای برخورداری از این امکان می‌توانید مجددا نسخه کامل بازی را از کافه بازار نصب کنید. 

 

 

بدون شک این خبر خوبی برای کلش بازهای ایرانی است. بسیاری از کاربران که تمایلی به صرف وقت زیاد برای آپگریدهای داخل بازی را ندارند ترجیح می‌دهند که با خرج کردن جم، سریع‌تر به مراحل بعدی پیش‌روی کنند. اما خرید جم برای کاربران داخل ایران به‌دلیل دسترسی نداشتن به حساب‌های بین‌المللی با سختی انجام می‌شود. حال کافه بازار این فرصت را فراهم کرده که بدون نیاز به خرید گیفت کارت یا دسترسی به کارت‌های اعتباری تنها با کمک کارت‌های بانکی عضو شتاب بتوانید در کلش آو کلنز جم بخرید. همچنین خرید جم با کمک اعتبار موجود در حساب کافه بازار و گیفت کارت‌های این فروشگاه نیز امکان‌پذیر است. 

اگر شما هم از کاربران کلش آو کلنز هستید و پرداخت ریالی برای خرید جم را داخل این بازی امتحان کرده‌اید تجربه خود را با ما و دیگر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید.

 
نظرات کاربران

در حال بارگذاری