جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
3 فروردین 1395 ساعت 22:00
26 نظر

 

نظرسنجی: آیا iPhone SE گزینه مناسبی برای خرید است؟

درحالی که خیلی از کاربران عقیده دارند که آیفون 4 انیچی جدید اپل می‌تواند یکی انتخاب خوب برای خرید باشد اما دسته‌ای دیگر بر این باورند که اندازه کوچک آن برای کاربردهای امروزی دیگر جوابگو نیست. در این نظرسنجی شرکت کنید و به ما بگویید که به نظر شما آیا آیفون اس ایی می‌تواند یک انتخاب خوب باشد؟

سرانجام شب گذشته، اپل از آیفون 4 اینچی جدید خود به نام iPhone SE رونمایی کرد. گوشی که از نظر ظاهری بسیار به iPhone 5s شباهت دارد اما قدرت پردازنده و کیفیت دوربین اصلی آن افزایش یافته است.


در کنفرانس دیشب، اپل عنوان کرد در سال گذشته بیش از 30 میلیون آیفون 4 اینچی در سراسر جهان به فروش رسیده که نشان از علاقه زیاد مردم به گوشی‌های هوشمند کوچک دارد؛ به همین خاطر انتظار بر این است تا iPhone SE نیز به فروش بالایی دست پیدا کند. اما با تمام این حرف‌ها شاهد هستیم که هر سال کاربران تمایل بیشتری به خرید گوشی‌های هوشمند بزرگ و فبلت‌ها نشان می‌دهند، موضوعی که حتی فروش بالای آیفون 6 و 6 پلاس آن را ثابت کرد.

در زمانی که گوشی‌هایی با نمایشگرهای بزرگ، در بازار چیره شده‌اند، این سوال را از شما داریم که آیا iPhone SE با نمایشگر 4 اینچی می‌تواند انتخاب خوبی برای خرید باشد؟

   3 فروردین 1395
26 نظر
4.60
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری