تست همراه اول

سرویس خبر
3 فروردین 1395 ساعت 21:32
4 نظر

 

افشای عکسی از باتری iPhone 7 و حجم احتمالی آن

طبق تصویری که اخیرا از خط تولید اپل منتشر شده احتمالا حجم باتری iPhone 7 مشابه با iPhone 6 باشد. این میزان اندکی از iPhone 6s بیشتر بوده و می‌تواند احتمال افزایش طول عمر باتری را افزایش دهد

اگرچه اپل معمولا در ماه سپتامبر از پرچمداران خود رونمایی می‌کند اما ظاهرا iPhone 7 برای خودنمایی اندکی عجله داشته و مشخصات احتمالی آن یکی پس از دیگری در حال افشاشدن هستند. اخیرا تصویری که ظاهرا منتسب به باتری آیفون 7 است دست به دست می‌چرخد که برای اولین‌بار توسط Digi.Tech و سپس HDBlog.it منتشر شده بود؛ این تصویر حاوی یک باتری 7.04 وات‌ساعتی است که احتمالا در دل پرچمدار بعدی اپل جای خواهد گرفت. جالب است بدانید که iPhone 6s از یک باتری 6.61 وات‌ساعتی بهره می‌برد حال آنکه پرچمدار پیشین یعنی iPhone 6 به یک باتری 7.01 وات‌ساعتی مجهز شده بود که تقریبا هم‌اندازه با مورد مشابه در iPhone 7 است.

 

 

همانطور که مشاهده می‌کنید چیزی از ولتاژ باتری در این تصویر مشخص نیست اما با توجه به نزدیکی میزان وات‌ساعت در باتری iPhone 6 و iPhone 7 احتمالا میزان شارژدهی و حجم باتری پرچمدار 2016 نیز مشابه با پرچمدار 2014 خواهد بود.

همانطور که می‌دانید اپل قصد دارد با حذف جک 3.5 میلیمتری هدفون در آیفون 7، ضخامت آن را اندکی کاهش دهد اما افزایش حجم باتری iPhone 7 در مقایسه با iPhone 6s و روشی که اپل برای کاهش ضخامت گوشی در نظر خواهد گرفت می‌تواند برای کاربران جالب باشد.

پرچمدار اپل که احتمالا iPhone 7 نام خواهد داشت در ماه سپتامبر یعنی حدودا 6‌ ماه دیگر رونمایی می‌شود. نظر شما درباره این گوشی چیست؟ آیا خطوط پلاستیکی پشت گوشی حذف خواهند شد؟ با توجه به طراحی iPhone SE و شباهت کامل آن به iPhone 5s آیا زبان طراحی اپل دوباره به سری 5 باز می‌گردد؟ شما کدام طراحی را ترجیح می‌دهید؟ سری 5 یا 6؟  3 فروردین 1395
4 نظر
2.50
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری