تست همراه اول

سرویس خبر
24 اسفند 1394 ساعت 11:27
2 نظر

 

کالایاب خودرو 36 (ویژه‌نامه پسابرجام) منتشر شد

از سردمداران بازار خودروهای لوکس همچون برندهای معتبر ژرمن‌ها و بریتانیایی‌ها تا محصولات پژوها و خودروهای اقتصادی برندهایی همچون فیات و نیسان. در دوران پسابرجام همه برای ورود به بازار ایران انتظار می‌کشند.

در شماره قبلبه بررسی شاسی‌بلندهای احتمالی سال جدید پرداختیم. در این شماره نیز قصد داریم علاوه ­بر آن‌ها کلیه خودروهایی که احتمال ورود یا تولیدشان در دوران پسابرجام وجود دارد معرفی کنیم که البته با توجه به خبرهای رسمی و غیررسمی شانس ورود هر یک از آن‌ها متفاوت خواهد بود. خودروهای نو و دست‌دوم بازار نیز با امکان مقایسه با خودروهای هم‌کلاس به خط شده‌اند تا هر کسی با توجه به نیاز و بودجه خود بتواند خودروی مورد نظرش را انتخاب کند، مخصوصا که جدول قیمت همه خودروهای نو و دست‌دوم را نیز می‌توانید به‌صورت یک‌جا در انتهای مجله ببینید. در این شماره چند خودروی جدیدالورود هم داریم از جمله خودروهای آئودی و جدیدترین خودروهای چینی بازار که  مشخصات آن‌ها در بخش خودروهای نو آمده است. ضمن اینکه «نخستین تست هوندا سیتی 2016 در ایران» را در این شماره خواهید خواند.

طبق معمول از اینکه ما را در «کانال کالایاب خودرو» تلگرام @kalayabkhodro و اینستاگرام کالایاب خودرو @kalayab_khodro دنبال می‌کنید سپاسگزاریم و سال خوبی را برایتان آرزومندیم.

روش های تهیه ویژه نامه پسابرجام کالایاب خودرو :

  • کیوسک‌های روزنامه فروشی سراسر کشور
  • ارسال کلمه  BARJAMبه شماره پیامک 10000360
  • تماس با شماره تلفن 25742 (شنبه تا چهارشنبه در ساعات 9 صبح تا 19 بعدازظهر)

 

با کالایاب خودرو در "کانال کالایاب خودرو تلگرام"  و اینستاگرام کالایاب خودرو  همراه باشید.   24 اسفند 1394
2 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری