تست همراه اول

سرویس خبر
24 اسفند 1394 ساعت 10:27
41 نظر

 

اندروید 6 برای LG V10 منتشر شد

بالاخره اندروید 6 به فبلت غول‌پیکر ال جی، وی 10، هم رسید تا کاربران این گوشی از آخرین نسخه اندروید بهره‌مند شوند.

اگرچه ال‌جی صاحبان گوشی بزرگ و قدرتمند خود، وی 10، را کمی منتظر گذاشت، اکنون اندروید 6 مارشمالو را برای نسخه جهانی این گوشی در کره جنوبی، ترکیه و احتمالا سایر کشورهای جهان منتشر کرده است. در این نسخه اندروید از اموجی‌های جدید خبری نیست، اما کاربران وی10 طراحی نرم‌افزاری ال‌جی را تجربه خواهند کرد.

این آپدیت 850 مگابایت حجم دارد و قابلیت‌های اندروید خالص گوگل را به فبلت ال‌جی می‌آورد؛ قابلیت‌هایی همچون ذخیره انرژی Doze Mode ،Direct Share، تنظیمات اپلیکیشن‌های جدید، تنظیم خودکار روشنایی به صورت داینامیک و بسیاری ویژگی‌های دیگر. در این آپدیت بخش QMemo+ به Capture+ و LG Bridge به LG AirDrive تغییر نام داده است. Knock Code ال‌جی نیز دچار تغییر شده و اکنون به 6 ضربه در حداقل سه گوشه نمایشگر نیاز دارد.

 

 

وی10 آخرین گوشی ال‌جی است که به مارشمالو آپدیت می‌شود. این کمپانی پیش‌تر گوشی‌های G4 ،G3 و G Stylo را نیز به اندروید 6 آپدیت کرده بود. ممکن است آپدیت اندروید 6 کمی با تاخیر به دست شما برسد، اما از چک کردن نوتیفیکیشن‌های دستگاهتان غافل نشوید، زیرا احتمالا به‌زودی شما هم پیغام آپدیت اندروید 6 را دریافت می‌کنید.  24 اسفند 1394
41 نظر
3.86
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری