سرویس خبر
24 اسفند 1394 ساعت 16:00
53 نظر

 

چگونه رنگ‌ نمایشگر گوشی‌های سامسونگ را طبیعی‌تر کنیم؟

پنل نمایشگر سوپر آمولد، که سامسونگ اغلب در گوشی‌های پرچمدار خود به کار می‎برد، یکی از بهترین نمایشگرهای گوشی‌های موبایل است. اما این نمایشگرها به نمایش غیرواقعی رنگ‌ها و تصاویر متهم‌اند. در این مطلب به شما خواهیم گفت که چگونه می‌توانید از شدت رنگ‌ها در گوشی‌های سامسونگ بکاهید و آنها را طبیعی‌تر کنید.

پنل‌های نمایشگر Super AMOLED سامسونگ یکی از بهترین پنل‌های نمایشگر مورد استفاده در گوشی‌های تلفن همراه است که ضمن نمایش رنگ سیاه واقعی، رنگ‌های درخشان و زاویه دید بسیار خوب، مصرف باتری‌شان هم کم است.
با وجود اینکه رنگ‌های درخشان و اشباع‌شده این نمایشگرها موجب می‌شود تصاویر بسیار جذاب‌تر و گیراتر به نمایش گذاشته شود، خیلی از کاربران رنگ‌ نمایشگرهای سوپر آمولد را غیرواقعی می‌دانند و آن را نمی‌پسندند. اگر از کاربران پرچم‌داران سامسونگ هستید ولی به نمایش واقعی و غیر اشباع رنگ‌ها بیشتر تمایل دارید، به شما خواهیم گفت که چگونه می‌توانید رنگ‌ تصاویر نمایشگر گوشی خود را طبیعی‌تر کنید.

 

  

 

  • به Settings گوشی بروید و وارد بخش Display شوید. در این بخش به دنبال گزینه Screen mode بگردید.
  • در Screen mode چهار حالت مختلف می‌بینید که با انتخاب هر یک، نوع نمایش رنگ‌ها تغییر می‌کند.
  • گزینه Adoptive display به صورت خودکار نحوه نمایش و شدت رنگ‌ها را تعیین می‌کند. گزینه AMOLED cinema و AMOLED photo تصاویر را زنده‌تر و با رنگ‌های جذاب‌تر نمایش می‌دهد، اما با انتخاب گزینه Basic رنگ‌ها حالت طبیعی‌تر و واقعی‌تری به خود می‌گیرند. پس گزینه آخر بهترین حالت برای افرادی است که به دنبال نمایش رنگ‌های طبیعی در نمایشگر‌های Super AMOLED سامسونگ هستند.

شما تا چه اندازه از کیفیت و درخشندگی رنگ‌ها در نمایشگر‌ گوشی‌های سامسونگ رضایت دارید؟ آیا نحوه نمایش تصاویر در پنل‌های سوپر آمولد را می‌پسندید یا فکر می‌کنید فناوری‌های دیگر تصاویر بهتری به نمایش می‌گذارند؟  24 اسفند 1394
53 نظر
3.68
  34 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری