تست همراه اول

سرویس خبر
24 اسفند 1394 ساعت 11:00
1 نظر

برای سفرهای نوروزی آماده شوید

راه‌های خرید آنلاین بلیت قطار، اتوبوس و هواپیما

اگر شما هم قصد دارید در ایام نوروز به مسافرت بروید، بهتر است این مطلب را بخوانید تا با راحت‌ترین راه‌های خرید الکترونیکی بلیت قطار، هواپیما و اتوبوس آشنا شوید.

ایام نوروز تعطیلاتی طولانی‌مدت و موقعیتی عالی برای مسافرت است. برای خیلی‌ها سفر با خودرو شخصی راحت‌تر است، اما اگر شما هم می‌خواهید در طول سفر از دردسرهای خودروی شخصی به‌دور باشید و راحت‌تر به مقصد برسید، نیازمند خرید بلیت وسایل نقلیه عمومی هستید.

برای خرید بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس وب‌سایت‌های مختلفی وجود دارد که به فروش اینترنتی بلیت مشغول هستند. همچنین اپلیکیشن‌های متعددی نیز در این زمینه فعالیت دارند که در این مطلب از هر دو دسته وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها مواردی را به شما معرفی می‌کنیم.

وب‌سایت‌های فروش بلیت هواپیما، قطار و اتویوس

 

علی‌بابا (هواپیما و قطار)

 

 

هواپیمایی ماهان

هواپیمایی هما

 

هواپیمایی آسمان

 

شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا (قطار)

 

سفر 724 (اتوبوس)

 

اپلیکیشن‌های فروش بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس

چارترز

برای راحتی بیشتر، به‌خصوص زمانی که قدرت اینترنت شما پایین می‌آید، استفاده از نرم‌افزار برای خرید بلیت قطار و هواپیما می‌تواند کمک بسیاری به شما کند. 
به‌عنوان مثال، اپلیکیشن چارترز ارزان‌ترین بلیت‌ها را به شما پیشنهاد می‌کند که شامل بلیت پروازهای داخلی و خارجی چارتر می‌شود. 

لینک دانلود چارترز

 

پروازیاب

همچنین با اپلیکیشن پروازیاب نیز می‌توانید به‌راحتی به خرید بلیت هواپیما برای سفرهای داخلی اقدام کنید. با نصب این اپلیکیشن می‌توانید براساس ساعت، آژانس هواپیمایی، قیمت و نوع هواپیما اطلاعات را مرتب‌سازی کنید و به‌راحتی بلیت موردنظر خود را خریداری نمایید.

لینک دانلود پروازیاب

 

 

هم‌قطار

برای خرید قطار نیز می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن هم‌قطار مبدا، مقصد، تاریخ حرکت، تعداد مسافر و نوع واگن را مشخص سازید و بلیت قطار موردنظر خود را بخرید.

لینک دانلود هم‌قطار

 
نظرات کاربران

در حال بارگذاری