تست همراه اول

سرویس خبر
21 اسفند 1394 ساعت 19:32
8 نظر

 

آیا بستن اپلیکیشن‌های پس زمینه تأثیری در مصرف باتری iOS دارد؟

آیا تاکنون فکر می‌کردید که بستن اپلیکیشن‌های پس زمینه می‌تواند مصرف باتری دستگاه iOSای شما را کاهش دهد؟ اگر پاسختان مثبت است، این مطلب را بخوانید.

 

یکی از باورهایی که در مورد اکوسیستم iOS وجود دارد این است که اگر اپلیکیشن‌های پس‌زمینه را ببندیم، عملکرد دستگاه بهبود یافته، رم بیشتری آزاد شده و همچنین مصرف باتری نیز کاهش خواهد یافت.

این موضوع بین علاقه‌مندان بسیار بحث برانگیز است زیرا نتایج بدست آمده از این کار با هم اختلاف بسیاری وجود دارد و هیچ تست واقعی که بتواند ثابت کند بستن اپلیکیشن‌های پس زمینه کارآیی iOS را افزایش می‌‌دهد، انجام نشده است.

کلید خاتمه دادن به این موضوع بحث برانگیز یک بار و برای همیشه در دستان معاون رئیس بخش نرم‌افزاری اپل آقای Craig Federighi است. در پاسخ به سوالی در این زمینه و به ایمیلی که شخصا به تیم کوک ارسال شده است، کرایگ وارد عمل شده و با دو پاسخ کوتاه، نتیجه را مشخص کرده است : «نه و نه»

 

    

 

ایمیل از طرف کاربری به نام Calab به تیم کوک ارسال شده و از او پرسیده که آیا او معمولا اپلیکیشن‌های پس زمینه را می‌بندد و آیا این کار برای بهبود عمر باتری موثر است یا خیر؟

تیم کوک و سایر مدیران اپل هرازچندگاهی به ایمیل‌های کاربران پاسخ می‌دهند اما این اولین بار است که مدیری دیگر پاسخ ایمیلی که شخصا به او ارسال نشده است را می‌دهد.

از همه این مسائل حاشیه‌ای که بگذریم، چیزی که این ایمیل مشخص می‌کند این است که بستن اپلیکیشن‌های پس زمینه هیچ تاثیری بری روی عمر باتری دستگاه آی‌او‌اسی شما ندارد. شما نظر دیگری دارید؟ با ما در میان بگذارید.  21 اسفند 1394
4922 بازدید
8 نظر
3.55
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری