تست همراه اول

سرویس خبر
19 اسفند 1394 ساعت 16:49
13 نظر

 

قرارداد بلند مدت گوگل و HTC برای تولید نکسوس

اگرچه شایعاتی مبنی توقف پروژه نکسوس و ساخت این دیوایس توسط گوگل شنیده می شد اما به نظر می‌رسد گوگل به فکر شراکت با این کمپانی است.

در سال گذشته شایعات زیادی درباره برنامه نکسوس گوگل بر سر زبان بود؛ شایعاتی درباره پایان دادن به پروژه نکسوس و ساخت گوشی‌ها توسط خود گوگل. اما حالا شایعات روایت دیگری دارد: احتمالا اچ‌تی‌سی سازنده دو نکسوس برای سال دیگر گوگل خواهد بود.

حالا علاوه بر شایعه ساخت دو نکسوس 5 و 5.5 اینچی توسط اچ تی سی شایعه دیگری نیز شنیده می‌شود، شایعه‌ای که حکایت از اولین قرارداد بلندمدت برای ساخت نکسوس توسط اچ‌تی‌سی و گوگل دارد. طبق گزارش رسیده، اچ‌تی‌سی به‌طور انحصاری تولیدکننده گوشی‌های نکسوس برای گوگل خواهد بود. در این گزارش صحبتی از تبلت‌های نکسوس نشده و احتمالا امکان ساخت تبلت‌های نکسوس توسط تولیدکننده‌های دیگر وجود دارد.

البته این احتمال هم وجود دارد که گوگل دیگر به این زودی‌ها تمایلی به ساخت تبلت نداشته باشد یا اینکه بخواهد خود مسئولیت ساخت تبلت‌ها را بر عهده بگیرد. بازار تبلت‌ها این روزها چندان پر رونق نیست و گوگل نیز به‌تازگی تبلت Pixel C را روانه بازار کرده است.  19 اسفند 1394
3214 بازدید
13 نظر
3.25
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری