تست همراه اول

سرویس خبر
19 اسفند 1394 ساعت 17:10
33 نظر

 

کاهش درخواست‌ها برای خرید Galaxy S7

یک روز پس از معرفی گلکسی اس 7، پیش فروش پرچمدار جدید سامسونگ در 60 کشور آغاز شد. در حالی که این گوشی جدید پیشرفت‌های زیادی نسبت به نسل قبل خود داشته اما گزارش‌ها خبر از کاهش پیش فروش این محصول نسبت به گلکسی اس 6 می‌دهند.

یک منبع کره‌ای ادعا می‌کند که درخواست پیش‌ خرید Galaxy S7 سامسونگ کمتر از سال قبل بوده است که نشان می‌دهد تلاش‌های سامسونگ برای افزایش آمار پیش‌فروش پرچمداران جدیدش، موفقیت آمیز نبوده است.
سامسونگ قول داده است به افرادی که Galaxy S7 و Galaxy S7 edge این شرکت را پیش خرید کنند، یک دستگاه هدست Gera VR هدیه می‌دهد اما به نظر می‌رسد درخواست‌هایی که در این مدت برای پیش خرید S7 به ثبت رسیده نسبت به Galaxy S6 کمتر است.

 

 

با این حال کم بودن آمار پیش فروش گلکسی اس7 را نمی‌توان به پایین بودن فروش نهایی آن ربط داد چون اولا پیش خرید برای کاربران همه کشورها جهان امکان پذیر نبوده (مثل ایران) و ثانیا خیلی‌ها دیگر تمایلی به استفاده از سیستم پیش خرید ندارند.
سامسونگ پیش‌بینی کرده است با پیشرفت‌هایی که در Galaxy S7 حاصل شده و بازگشت دوباره ویژگی‌هایی مثل ضد آب بودن و پشتیبانی از کارت حافظه، به فروشی بیشتر از Galaxy S6 دست یابد.
شما در این مورد چه پیش‌‌بینی می‌کنید؟ آیا پرچمدار جدید این شرکت آنقدر خوب است که بتواند فروش بیشتری نسبت به سال پیش داشته باشد یا اعتقاد دارید سهم سامسونگ در بازار موبایل کاهش خواهد یافت؟  19 اسفند 1394
33 نظر
3.14
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری