تست همراه اول

سرویس خبر
18 اسفند 1394 ساعت 17:49
3 نظر

با P9 هوآوی دنیا را جور دیگری ببینید!

18 فروردین؛ تاریخ معرفی P9 هوآوی

هوآوی دعوت‌نامه‌های جدیدی برای برگزاری کنفرانس خود در لندن در روز 6 آوریل ارسال کرده است؛ کنفرانسی که به رونمایی از پرچمدار این شرکت، پی 9، اشاره می‌کند.

شرکت هوآوی، که اکنون همه چشم‌ها را در انتظار پرچمدار 2016 خود یعنی P9 به خودش خیره کرده، هفته گذشته دعوت‌نامه برگزاری کنفرانسش در برلین را ارسال کرد؛ کنفرانسی که همه تصور می‌کردند برای معرفی P9 تدارک دیده شده است. اما اکنون هوآوی با دعوت‌نامه‌ای جدید همه را غافلگیر کرد؛ دعوت‌نامه‌ای برای کنفرانس در لندن در روز 6 آوریل. طبق آنچه در این دعوت‌نامه نوشته شده، احتمالا تصور قبلی چندان هم درست نبوده و این بار در لندن شاهد رونمایی از P9 خواهیم بود.

هوآوی در دعوت‌نامه خود جمله «دنیا را جور دیگری ببینید» را به کار برده و احتمال می‌رود این عبارت توصیف‌کننده دوربین دوگانه به کار رفته در P9 باشد؛ دوربینی 12 مگاپیکسلی با فناوری اولتراپیکسل که وجه مشترک همه نسخه‌های پرچم‌دار جدید هوآوی است.

این روزها عکس‌ها و خبرهای متعددی در موردP9 هوآوی منتشر شده است، از رندرهای این گوشی گرفته تا عکس‌های واقعی آن. با توجه به اخبار و شایعاتی که شنیده می‌شود، این گوشی هوشمند احتمالا در چهار نسخه با نمایشگرهایی با اندازه‌های متفاوت و پردازنده‌های مختلف عرضه می‌شود، اما هر چهار مدل به سنسور اثر انگشت و دوربین اصلی دوگانه مجهزند.

   18 اسفند 1394
3 نظر
2.85
  13 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری