تست همراه اول

سرویس خبر
17 اسفند 1394 ساعت 17:27
12 نظر

 

انتشار اندروید 6 برای خانواده Xperia Z5

طبق قرار قبلی، سونی قول داده بود که در ماه مارس گوشی‌های اکسپریای خود را به نسخه جدید اندروید به‌روزرسانی کند. اکنون این قول عملی شده و کاربران خانواده اکسپریا زد5 کم کم دارند نسخه 6 اندروید را روی گوشی خود دریافت می‌کنند.

سونی قول داده بوده به‌روزرسانی گوشی‌های اکسپریا به اندروید 6 را از ماه مارس آغاز کند؛ وعده‌ای که به موقع به آن عمل کرد. گزارش شده کاربران گوشی‌های اکسپریا زد5، زد5 کامپکت و زد5 پریمیوم موفق به دریافت آپدیت 32.1.A.1.163 شده‌اند که اندروید مارشمالو را به دستگاه‌های آنها می‌آورد.
این به‌روزرسانی نخست در کشورهای روسیه و تایلند منتشر شد و سپس کاربران اتریشی، استرالیایی، ایرلندی و مالزیایی خانواده اکسپریا زد5 آخرین نسخه سیستم عامل اندروید را روی گوشی خود دریافت کرده‌اند.

 

 

اندروید مارشمالو ویژگی‌هایی مثل بهبود مصرف باتری در حالت استندبای، تنظیم دسترسی اپلیکیشن‌ها و Google Now on Tap را به گوشی‌های سونی می‌افزاید. همچنین سونی بهبودهایی در رابط کاربری و اپلیکیشن‌ دوربین گوشی‌های اکسپریا ایجاد کرده، ولی متاسفانه حالت STAMINA، که امکان صرفه‌جویی در مصرف باتری را برای کاربران به ارمغان می‌آورد، در این نسخه حذف شده است.

مثل همیشه، کمی طول خواهد کشید تا این به‌روزرسانی به دست همه کاربران برسد، اما اگر گوشی شما هم به نسخه جدید آپدیت شده است، ما را از تجربه خود مطلع کنید.



نظرات کاربران

در حال بارگذاری