تست همراه اول

سرویس خبر
11 اسفند 1394 ساعت 11:55
8 نظر

 

سامسونگ، چهارمین سازنده برتر پردازنده موبایل

سامسونگ با افزایش سهم پردازنده‌های اگزینوس خود در گوشی‌های موبایل، توانسته رتبه خود را به چهارمین تولیدکننده برتر SoC در جهان ارتقا دهد.

شرکت سامسونگ یکی از شرکت‌هایی است که در زمینه طراحی و تولید تراشه موبایل دستی بر آتش دارد. این شرکت با افزایش سهم تراشه‌های خود توانسته است به جمع 5 شرکت برتر جهان در این صنعت وارد شود.
رسیدن سامسونگ به این سطح به‌لطف گسترش استفاده از پردازنده‌های اگزینوس در دستگاه‌های پایین‌رده و میان‌رده عملی شده است؛ پردازنده‌هایی که در سال 2015 در بیش از 500 میلیون دستگاهی به کار رفت که حدود 15 درصد تولیدات این شرکت را تشکیل می‌دهند.

 

 

در این فهرست کوالکام، تولیدکننده تراشه‌های اسنپ‌دراگون، همچنان صدرنشین است و شرکت‌‌های اپل و مدیاتک در رده دوم و سوم قرار گرفته‌اند. پس از این سه شرکت، سامسونگ چهارمین سازنده برتر تراشه‌های موبایل شناخته می‌شود و Spredtrum، با یک رده سقوط، پنجم است.
با ورود Galaxy S7 و Galaxy S7 edge به بازار و استفاده بیشتر از پردازنده‌های اگزینوس در محصولات سال 2016، انتظار داریم که سامسونگ بتواند باز هم سهم خود را در بازار پردازنده‌ها بهبود ببخشد.  11 اسفند 1394
8 نظر
4.36
  14 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری