تست همراه اول

سرویس خبر
5 اسفند 1394 ساعت 18:14
15 نظر

 

صفحه نمایش گلکسی S7: بهترین نمایشگر در میان گوشی‌های هوشمند

سامسونگ در MWC 2016 از نسل جدید پرچمداران سری گلکسی اس خود رونمایی کرد؛ پرچمدارانی که بهترین نمایشگر در میان گوشی‌های هوشمند را دارند.

سال گذشته وقتی نوت 5 معرفی شد، DisplayMate نمایشگر آن را بهترین نمایشگر موجود روی گوشی‌های همراه خواند و اکنون که گلکسی اس 7 و اس 7 اج معرفی شده، باز هم همان اتفاق تکرار شده و DisplayMate نمایشگر‌های گلکسی اس‌های جدید را بهترین نمایشگر گوشی‌های همراه اعلام کرده است؛ نمایشگرهایی که حتی از نمایشگر نوت 5 هم بهترند.

در حالی که نمایشگر این گوشی‌ها شباهت بسیاری به هم دارد، نمایشگر گلکسی اس 7 در بخش وضوح در فضای بیرونی عملکردی بهتر دارد. نمایشگر این گوشی روشنایی 855 نیت دارد که، طبق گفته DisplayMate، بیشترین میزان روشنایی در میان اسمارت‌فون‌های موجود است.

کارشناس بررسی نمایشگرها نیز روشنایی خودکار این نمایشگر را بسیار عالی توصیف کرده و گفته که گلکسی اس7 اولین گوشی هوشمندی است که روشنایی خودکار را به‌درستی تنظیم می‌کند.

نمایشگرهای خمیده گلکسی اس7 اج نیز همین گونه مورد ستایش DisplayMate قرار گرفته‌اند، طوری که ادعا شده این نمایشگرها بسیار شبیه نمایشگر گلکسی اس7 هستند.

به هر حال در این که نمایشگرهای اس 7 و اس 7 اج در میان بهترین نمایشگرهای موجود در بازارند شکی نیست و گفته‌های DisplayMate نیز ادعاهای سامسونگ را تایید می‌کند.

 

 

پوشش خبری MWC 2016 را می‌توانید در صفحه اختصاصی اخبار نمایشگاه MWC 2016 در وب‌سایت جی‌اس‌ام مشاهده کنید.نظرات کاربران

در حال بارگذاری