تست همراه اول

سرویس خبر
6 اسفند 1394 ساعت 12:44
13 نظر

 

اندروید 6 برای آنر 6 هوآوی منتشر شد

همان طور که هوآوی وعده داده بود، اندروید 6 برای گوشی Honor 6 این شرکت منتشر شد و کم‌کم به دست همه کاربران این محصول خواهد رسید.

اندروید 6 مارشمالو به گوشی آنر 6 هوآوی هم رسید. این گوشی به‌زودی آخرین نسخه سیستم عامل اندروید را روی خود خواهد دید. کاربران آنر 6 هوآوی در هند گزارش داده‌اند که آپدیت OTA اندروید 6 را، که آپدیتی 700 مگابایتی است، دریافت کرده‌اند. این آپدیت شماره بیلد H60-L04C675B810 دارد و جدیدترین آپدیت بزرگ اندروید به شمار می‌رود.

پیش‌تر خبرهایی مبنی بر انتشار اندروید 6 برای برخی گوشی‌های هوآوی رسیده بود و حالا بالاخره این آپدیت راه آنر 6 هوآوی را در پیش گرفته است.

 

 

این آپدیت به‌تازگی برای آنر 6 هوآوی منتشر شده و به همین دلیل هنوز به همه این دیوایس‌ها نرسیده است. اگر شما هم از کاربران آنر 6 هوآوی هستید، حتما گوشی خود را برای دریافت آخرین نسخه سیستم عامل اندروید چک کنید تا از به‌روزترین نسخه اندروید عقب نمانید.

اندروید 6 هنوز روی بسیاری از گوشی‌ها نصب نشده است و اکنون تنها یک درصد گوشی‌های اندرویدی آخرین نسخه از اندروید را در خود دارند،  دلیل این امر نیز کند بودن انتشار آپدیت توسط شرکت‌های تولیدکننده است.نظرات کاربران

در حال بارگذاری