تست همراه اول

سرویس خبر
1 بهمن 1395 ساعت 11:37
7 نظر

 

فروش ویژه کلکسیون 10 فراری به مدت محدود

5 سال از انتشار اولین شماره کلکسیون گذشت؛ مجله ­ای که با سبکی خاص و متفاوت از آنچه تاکنون در عرصه مطبوعات کشورمان دیده­ ایم، سعی کرده است به خوبی دنیای هیجان ­انگیز خودرو را به شما معرفی کند. در همین راستا به مناسبت دهمین شماره از کلکسیون، با انتخاب موضوعی ویژه و ارائه آن در قالب مجله‌کتاب (MagBook) از حمایت­ های شما خوانندگان عزیز قدردانی کرده­ ایم.

اگر تا به امروز موفق به خرید کلکسیون فراری نشده‌اید هم‌اکنون فرصت خوبی است تا از تخفیف استثنایی برای تعداد نسخه محدود باقیمانده بهره‌مند شوید. برای خرید همین الان به این لینک از سایت بامیلو مراجعه کنید.


 

چرا فراری؟

در دنیای امروز تنها رسانه­ ها نیستند که توانایی­ های یک ملت را به جهانیان معرفی می­ کنند، بلکه گاه اثری هنری یا کالایی صنعتی می­‌تواند شرایط آن­ها را بهتر توصیف کند. فراری مثالی از این دسته است. اسب­ های زیبای مارانلو با روحیه­ ای جنگنده سال­ هاست که در اقصی نقاط جهان از نام کشورشان دفاع می­ کنند و قابلیت­ های هنرمندان و صنعتگران ایتالیا را در بالاترین سطح نمایان می‌سازند. رسیدن به چنین جایگاهی بدون شک به لطف مدیری مقتدر و توانا بوده است. انزو فراری با انتخاب­ های درستش در جوانی به خوبی کسب مهارت کرد و با تلاش بسیار توانست رویای بزرگ خود را محقق کند. اسبی که در ذهن او پرورش یافت تشنه رقابت و ماجراجویی بود و حال که بر قله موفقیت ایستاده است، با شیهه ه­ای پرطنین رقبا را به مبارزه دعوت می­ کند.

چه خواهید خواند؟

در مجله پیش رو ابتدا تاریخچه فراری بررسی شده است و سپس با کارخانه، موزه و فروشگاه­ های فراری آشنا خواهید شد. سپس نوبت بررسی مدل­ های خیابانی  فراری است.

اسب­ های سرخ مارانلو را در این بخش در 9 دسته به­ طور کامل بررسی کرده­ ایم. این 9 دسته عبارت اند از: سری کلاسیک، سری 250، موتورجلوهای پرچمدار، سری آمریکا، سری 330، گرندتوررهای متوسط، گرندتوررهای بزرگ، موتوروسط­ های باکسری، موتوروسط ­های کوچک و سوپراسپرت­ ها.

در ادامه بخش هیجان ­انگیز مبارزه جنگجویان برتر فراری با مهم ترین رقبایشان در طول تاریخ را در 11 اپیزود به تماشا خواهید نشست. نوویتک روسو، برترین تیونر فراری، نیز بخشی ویژه در این مجله دارد.

بخش خودروهای کانسپت برای افرادی است که ذهنی خیال ­پرداز دارند و همیشه با فراری رویایی خود در خیالشان رانندگی می­ کنند. اما عاشقان مسابقه و نبرد هم فراموش نشده­ اند. بخش فراری در مسابقات با بررسی خودروهای سری XX، فرمول یک و لمان از جذابیت بالایی برخوردار است.

علاوه ­بر بخش­ های فوق، از خواندن صفحات پارک فراری در ابوظبی، فراری و سلبریتی ­ها، فراری و هنر هفتم، ارزشمندترین خودروهای فراری و سرگذشت رانندگان فراری در فرمول یک غافل نشوید.

 

در پایان به این نکته نیز اشاره می کنیم که شاید بعضی ها به قیمت بالای مجله خرده بگیرند. به این دوستان باید بگوییم در این مجله سعی کرده ایم تا آنجا که توانمان است، محصولی باکیفیت و جامع چاپ کنیم. این در حالی است که کتاب های انگلیسی زبان با موضوع فراری و حجم و کیفیتی پایین­ تر به مراتب قیمت بالاتری دارند. به هرحال امیدواریم تلاشمان موجب جلب رضایت شما شود.

 

در کانال‌های اینستاگرام و تلگرام ما خبرهایی هست که شما از آنها بی‌خبرید!  1 بهمن 1395
7 نظر
4.70
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری